VIP-хроніки 2013-09-24 17:32

Стосунки США та України залишаються фотогенічними

Якщо вірити прес-службі українського президента, цього року Віктор Янукович знову, як і торік, мав чудесну нагоду поспілкуватися з президентом США Бараком Обамою та обговорити з ним цілу купу важливих питань.

Яких саме – на жаль, не повідомляють, але не важко здогадатися. Про Сирію, про Росію, про НАТО, про терористів і піратів, про освоєння космосу та про інвестування українських капіталів у підупалу економіку США. А ще Янукович безумовно запросив Обаму до себе на чай з рогаликами, на полювання у своїх довколомежигірських угіддях і на екскурсію в Донецьк на Донбас-арену.

 

 

І не біда, що в черзі потеревенити з Обамою вишикувався весь політичний цвіт світу. Барак просто не міг відмовити собі в задоволенні поспілкуватися з Віктором, адже дуже сумує без нього і страшенно цінує ті рідкісні хвилини спілкування, які дарує доля.

 

 

Звісно, прес-служба Януковича схильна трохи перебільшувати можливості свого шефа, і всі про це знають. Повідомлення про те, що «...президент України Віктор Янукович брав участь в офіційному прийнятті від імені Президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами у Нью-Йорку в рамках 68-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Учасники заходу привіталися з Бараком Обамою та пані Мішель Обамою. Відбулася церемонія фотографування. Під час офіційного прийняття Віктор Янукович поспілкувався з Бараком Обамою», треба читати добряче пережовуючи кожне слово, щоб не пошитися, м’яко кажучи, в дурні.

 

 

Адже ні для кого не секрет, що торішнє спілкування Віктора та Барака насправді обмежилося фотографуванням і кількома словами ввічливості, які український президент вимовив з таким жахливим акцентом, що господар Білого дому поспішив зникнути в невідомому напрямку.

 

 

І хоча, можливо, цього насправді й не було і все це вигадки недоброзичливців, але, судячи, які теплі стосунки спостерігаються поміж нашими країнами, скидається на те, що навіть недоброзичливці всього не говорять.

 

 

Нам же залишається лише знову порадіти за Віктора Федоровича, що він не дурно з’їздив на 68-у сесію Генеральної асамблеї ООН і зможе тепер додати до свого альбому ще кілька цікавих фотографій.

 

Читайте також Людмила Янукович на радостях розкрила таємницю свого шлюбу