Прес-релізи

700 000 підписників на YouTube!

Щиро вітаємо нашу команду, підписників та глядачів із новим рекордом «5 каналу»! За час існування нашого YouTube- каналу нас подивилися понад ПІВМІЛЬЯРДИ разів! Ми безмежно вдячні нашим підписникам і пишаємося нашим новим рекордом!

2021-04-16

Ескалація дій Росії та підтримка України з боку Заходу

Сьогодні, 16 квітня, о 16:00-17:00 Київський Безпековий Форум проведе пряму трансляцію нової онлайн дискусії «Ескалація дій Росії та підтримка України з боку Заходу» про загострення безпекової ситуації навколо України, новий спалах агресії Росії та колективні дії Заходи на підтримку нашої держави.

2021-04-16

Фестиваль позитивного кіно «Кіносарай» оголосив цьогорічну тему

Кінокемп «Кіносарай» у мистецькому хуторі «Обирок» відбудеться вже вдев’яте і вперше триватиме три дні — з 25 до 28 червня.

2021-04-16

Таунхауси та котеджі від забудовника Smart Development

Останні декілька років заміська нерухомість користується високим попитом. Затишні котеджі, розташовані неподалік від міста в невеликих селищах зі зручною інфраструктурою, привертають дедалі більше уваги.

2021-04-16

Покупка запчастин без ризиків: що пропонує водіям Avtopro.ua

Інтернет-покупки, що стали буденністю в наш час, все одно викликають питання у багатьох автовласників. Якщо потрібно замовити деталі, а продавець продає тільки по передоплаті, така угода буде безпечною? Адже навіть при онлайн-купівлі запчастин, коли товар оплачується після отримання, існують ризики.

2021-04-16

Чому іноземці лікують зуби в Україні і чи варто нашим громадянам виїжджати за кордон у пошуках кращого результату

Серед клієнтів вітчизняних клінік можна зустріти пацієнтів із країн ближнього зарубіжжя, зокрема поляків. Іноземний громадянин, звертаючись до українського стоматолога, мотивує своє рішення вартістю лікування. Бізнес на посередницьких послугах набирає обертів. Адже навіть найдорожчі стоматологічні процедури в Україні разом з проживанням і витратами на дорогу коштують удвічі нижче, ніж у Польщі. До речі, поляків до такого кроку підштовхнули їхні сусіди-німці. Останні їдуть до Польщі, де порівняно з Німеччиною стоматологічне лікування набагато доступніше і відповідає усім вимогам якості.

2021-04-16

Будівництво ПЛ 330 кВ “Західноукраїнська-Богородчани” з реконструкцією ПС 330 кВ «Богородчани» та ПС 750 кВ «Західноукраїнська»

Українська будівельна компанія Структум продовжує спорудження нової повітряної лінії електропередачі (ПЛ) з реконструкцією двох підстанцій (ПС) у Львівській та Івано-Франківській областях.

2021-04-16

Дизайнерські сумки від кращих світових брендів

Де знайти оригінальні брендові сумки в великому асортименті

2021-04-16

Запрошуємо 18 березня о 14:00 на відкриття з авторською екскурсією грандіозного виставкового проєкту «СУЧАСНА АРХАЇКА. ПЕТРО АНТИП»

скульптура, живопис, графіка, архітектурні проєкти Національний центр «Український дім»

2021-04-16