Прес-релізи 2013-03-11 15:18

Open Business Space, 16 – 17 березня, Буковель – відкритий простір для пошуку нових ідей і рішень у бізнесі

16 – 17 березня топ-менеджери та власники бізнесу зустрічаються у відкритому бізнес-просторі Буковелю на дводенній майстерні управлінських рішень Open Business Space.

Open Business Space (http://openbusinessspace.com/?utm_source=tyzhden&utm_medium=anons&utm_content=press-release&utm_campaign=OBS) – це неформальна подія на перетині публічної дискусії, мозкового штурму та практичного семінару. Учасники самі формують програму і обговорюють лише те, що актуально для них. У розмові на рівних з керівниками інших бізнесів ви знайдете рішення для проблем власної компанії. Додатково, ви отримаєте максимум можливостей для корисних знайомств, інтерактиву, спільного відпочинку та професійного спілкування у неформальній атмосфері.

Тема зустрічі – «Бізнес по-українськи: алгоритми чи імпровізація?» Пропонуємо зосередитись на розв’язанні управлінських проблем, характерних для бізнесу в нашій країні, з якими складно впоратися самотужки:

  • Як відкривати в Україні свій бізнес?
  • Як утримувати рентабельність і планувати розвиток бізнесу в умовах постійних змін в Україні?
  • Яка маркетингова стратегія є сьогодні найефективнішою?
  • Як протистояти силовому тиску на бізнес?
  • Як уникнути фінансових ризиків?
  • У що інвестувати в Україні?
  • І, в цілому, чи існують безвідмовні алгоритми, що в нашій країні забезпечують прогнозований результат?

Унікальність формату полягає в тому, що у кожен учасник може ініціювати розгляд питання, важливого особисто для нього – в рамках загальної теми події. Ключові вимоги до вибору питання: це має бути реальна і складна бізнес-проблема, якою ви самі стурбовані й зацікавлені в її вирішенні.

Дата: 16 – 17 березня 2013 р., субота-неділя

Місце: готель Radisson Blu Resort Bukovel, ГК "Буковель", Івано-Франківська область.

Вартість участі: 3200 грн. за 2 дні. У вартість входить проживання у готелі Radisson Blu Resort Bukovel 4 * +, трансфер з Івано-Франківська, харчування (сніданки, обіди, вечірній фуршет, чай / кава), wellnness готелю (басейн, 4 види саун, фітнес-зал), інтерактивні майстер -класи, вечірні інтелектуальні розваги.

Знижки: 5% – для співробітників однієї компанії; випускників / студентів бізнес-шкіл МІМ-Київ, МІБ, КБШ, LvBS, OU-LINK; 10% – для сімейних пар.

Додаткові можливості: один з найкращих SPA-комплексів України в Radisson Blu Resort Bukovel, а також сніг і траси Буковелю – щоб попрощатися із зимовими задоволеннями цього сезону!)

Контактна інформація: Микола Доріченко, моб. (066) 721-76-33, nd@mbafield.com.ua

Дізнатись докладніше й зареєструватися –http://openbusinessspace.com/?utm_source=tyzhden&utm_medium=anons&utm_content=press-release&utm_campaign=OBS

Організатори події:

МВА Field (mbafield.com.ua) – незалежний експертний проект, спрямований на розвиток системної бізнес-освіти в Україні.

Перспектива-М (perspective-m.com.ua) – професійна допомога у пошуку ефективних бізнес-рішень та підвищенні рентабельності бізнесу.