Прес-релізи 2013-03-05 16:58

Конференція «Нові медіа – нові можливості 2013»: прибуткове онлайн-радіо, вимірювання онлайн-реклами, ідеальна веб-сторінка

22 березня 2013 року у Києві відбудеться щорічнаIV Міжнародна конференція «Нові медіа - нові можливості»про перехід традиційних медіа у веб-формат.

Програма конференції традиційно охоплює три основні тематичні секції –медіабізнес, медіааудиторія/реклама та медіаконвергенція. Організатор конференції – Незалежна асоціація телерадіомовників.

Учасники секції«Нова медіааудиторія/реклама» розглянуть динаміку і тенденції зростання Інтернет-аудиторії та актуальну проблематику в галузі онлайн-реклами. Про вимірювання нових медіа, зокрема кількість/якість контактів та взаємовплив медіа розповість Олександр Міняйло, менеджер роботи з клієнтами компанії GFK. Продовжить тему вимірювання рекламних кампаній в Інтернеті Іван Дубинський, директор компаніїInMindOpinionMedia. Про ефект конвергентних мобільних ринків, а саме про технології, пристрої та контент, а також про запуск програми «Факти» на платформах iPhone, Android та iPadрозкаже Ольга Тищук, керівник Інтернет-проектівканалу ICTV.Аудиторію онлайн-газети загальнонаціонального та регіональних форматів охарактеризує Вадим Денисенко, головний редактор www.comments.ua.

Гостьовим спікером секції «Новий медіабізнес»стане голова Асоціації онлайнрадіо Іспанії Еліза Ескобедо, яка розповість про еволюцію онлайн-реклами. До слова, Еліза Ексобедо є директором компанії AudioemotionMedia, що спеціалізується на онлайн рекламі на радіо. Серед замовників реклами у компанії AudioemotionMedia бренди - CocaCola, BMW, Diageo, CorteInglés, Audi, VW, Vodafone, Movistar, Iberia, Chevrolet, Brugal, McDonalds, Emirates, L´Oreal, RenaultRedBull, Yamaha, Samsung, Ford та інші.Audioemotionпокриває 82% аудиторії Іспанії, його аудиторія – 14 мільйонів користувачів та 45 мільйонів прослуховувань щомісяця.

Про бізнес та конкуренцію веб-радіо Франції розповість Марсель Леві, головний редактор медіа-агенції Ecriteo.Марсель має багатолітній досвід роботи на радіо (RadioCanada, RadioFrance, BFM), а у 2004 році він створив перше веб-радіоLaRadioduVoyage присвячене туризму і подорожам.Свій перший онлайн-еккаунт Марсель Леві започаткував ще у 1984 році.

Досвідом співпраці телеканалу і веб-сайту у розміщенні телеконтенту на Youtube та Facebookподілиться представник телеканалу RussiaToday (Росія). На російській секції виставки IBC в Амстердамі керівництво каналу розповіло, що таке конвергентне поєднання вже приносить каналу чималі прибутки.Про просування веб-версійдрукованих ЗМІ, зокрема про прибутки та  видатки цього процесу розповість Світлана Панюшкіна, головний редактор www.segodnya.ua.

Секція «Нова медіаконвергенція» буде присвячена новим можливостям ЗМІ в Інтернеті, закордонним і вітчизняним новинкам галузі. Розпочнеться вона із дискусії на тему «Якою має бути веб-сторінка ТБ та радіо?», участь в якій візьмуть: Анатолій Савін, директор департаменту Інтернет-проектів каналу СТБ, Юлія Смірнова, керівник Інтернет-проектів холдингу «ТАВР Медіа», Анатолій Заїка, директор студії веб-дизайну «Глянець.net».

Швейцарський експерт Домінік Борн поділиться досвідом так званої радіолабораторії, де слухачі автономно створюють власні радіопрограми. Свого часу Домінік створивmx лабораторію і став автором таких проектів: 'backstageradio.ch' – радіо, яким керують слухачі; проект «8х15» (8 музичних гуртів грають по 15 хвилин протягом ночі перед 8 телекамерами) та 'Radiowerkstatt' (цифрове радіо моделюють школярі за допомогою пристрою DAB+do-it-yourself).

Про те якими навиками повинен володіти «новий» журналіст, та де його шукати, розкаже професор, завідувач кафедри newmedia Львівського Національного університету ім. І. Франка Борис Потятиник.Завершить секцію про конвергенцію нових медіа представник Інтернет-групи «Кореспондент» із презентацією на тему «Громадська журналістика як спосіб наповнення онлайн ЗМІ».

Конференція відбувається в межах Українського медійного проекту «У-Медіа», що здійснює ІнтерньюзНетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Реєстрація триватиме до 19 березня (до 18.00 год). 

Участь для членів НАМ – безкоштовна!

Участь для NGO та працівників Держустанов безкоштовна за умови пред’явлення свідоцтва про реєстрацію чи офіційного листа.

Участь у конференції становить:

за умови реєстрації до 1 лютого 2013 р. – 1000 грн.

з 2 лютого до 1 березня 2013 р. – 1500 грн.

з 2до 19березня р. – 1700 грн.

Зареєструватися можна за посиланням - http://new-media.in.ua/reg/

Ознайомитися із детальною програмою - http://new-media.in.ua/programm/

З питань участі та акредитації журналістів звертайтеся

Христина Дрогомирецька

+380 67 657 95 15

project@nam.com.ua