Прес-релізи 2013-02-22 15:39

Абсолютно нова Mazda6. Історія, що спростовує стереотипи

Нова Mazda6 – перша модель масового виробництва, оснащена унікальною системою рекуперативного гальмування i-ELOOP. Це новий формат «Розумного Zoom-Zoom» – стратегії розвитку Mazda, спрямованої на створення ефективних і приємних в управлінні автівок. І-ELOOP доповнює інноваційну систему i-stop, а так само двигуни, шасі та корпус SKYACTIV. Їхнє поєднання дозволяє встановити нові стандарти економії пального та викидів СО2 в атмосферу (від 5,0 л/100 км і 127 г/км). І все це без втрат для якості руху!

Ви відчуєте швидку реакцію від двигунів SKYACTIV. Розумна система рульового кермування та підвіски SKYACTIV-CHASSIS забезпечує неймовірну віддачу, немов автомобіль вгадує наміри водія.

Корпус SKYACTIV-BODY забезпечує найвищу в класі безпеку завдяки твердим, що поглинають удар, структурам та інноваційному розвантажувальному шляху, що розподіляє енергію від кабіни. А широкий спектр останніх технологій безпеки допоможе уникнути неприємних інцидентів. Навіть, коли зіткнення неминуче, налагоджені системи мінімізують наслідки для пасажирів, пішоходів і навіть для самого автомобіля.

 

Спеціально розроблений для KODO-дизайну новий колір корпусу Soul Red Metallic передає неймовірну глибину і насиченість. Відтінені та яскраві ділянки вигідно акцентують на плавних лініях нової Mazda6. Починаючи від решітки радіатора з крилатою емблемою, витягнутих фар через потужні «крила», що підтримують низько розташовану кабіну, і завершуючи гармонійною задньою частиною.

 

Щодо інтер'єру, форма поєднана з функцією виключно ергономічної кабіни. Вона була спеціально розроблена так, щоб зробити управління щонайлегшим. Все детально продумано і розставлено по своїх місцях. Приміром, переміщені дещо далі А-стійки розширюють огляд водія. Пасажири зможуть відчути спортивний комфорт одного із найпросторіших салонів авто у сегменті, насолодитися об'ємним звучанням системи Bose ® з 11 динаміками.

Дизайнери і інженери Mazda створили неймовірний шедевр, Гармонійне поєднання спортивних характеристик, комфортного руху і плавних форм перетворює цей автомобіль на щось, що виходить за межі умовностей, здатне змінити усталені уявлення про CD-сегмент.

Нова Mazda6: гармонiя в деталях

Дизайн екстер'єру

•           Седан Mazda6 втілює душу руху в її чистому вигляді. Натхненний рухами диких тварин дизайн KODO символізує відмінну спритність і природність Mazda.

•           Увінчана крилатою емблемою передня частина виражає силу і почуття власної гідності.

•           Крила, що виділяються, і низько посаджена кабіна розкривають енергію, вируючу в двигуні Mazda6.

•           Кабіна купе втілює спрагу руху виключно чуйного автомобіля.

•           Фари, акценту яким додають підсвічування і світлодіоди, створюють зрілий і впевнений «погляд», одночасно поєднуючи лінії дизайну в єдину композицію. Чотири нові кольори корпусу – Soul Red Metallic, Blue Reflex Mica, Meteor Grey Mica і Jet Black Mica – спеціально розроблені для створення більшої глибини і контрастності.

•           Автомобіль доступний з 17 і 19-дюймовими алюмінієвими колісними дисками.