Прес-релізи 2012-02-17 11:22

Lexus IS 250 – лідер рейтингу «Фаворити Успіху 2011»

Lexus IS 250 посів перше місце у конкурсі «Фаворити Успіху 2011» у номінації «Середній клас Premium». Міжнародний конкурс «Фаворити Успіху» в Україні проводиться з 2003 року. В конкурсі приймають участь всі торгові марки товарів та послуг, що офіційно представлені на українському ринку. Переможці конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні обираються щорічно шляхом анкетування експертів українського ринку та споживачів на favor.com.ua.

В Україні спортивний седан IS 250 представлений у 5-ти комплектаціях на вибір вартістю від 52 130 доларів США*.IS 250 вкомплектовано надзвичайно плавним у роботі 2,5-літровим шестициліндровим V-подібним двигуном потужністю 208 к. с. та шестишвидкісною автоматичною КПП.

IS 250 пропонує не тільки задоволення від динамічної їзди, а також максимальний рівень безпеки. Автомобіль має 8 подушок безпеки, ремені безпеки з механізмом попереднього натягування та передні сидіння з активними підголівниками, що забезпечують максимальний захист. У випробовуваннях безпеки автомобілів Euro NCAP спортивний седан IS250 отримав максимальні 5 зірок.

Для ще більшої безпеки та комфорту IS 250 вкомплетовано сенсорним екраном, камерою заднього виду, системою «інтелектуального» доступу до автомобіля та запуску двигуна, системою освітлення зони порогів, клімат-контролем, аудіосистемою преміум-класу Mark Levinson.

Витончений спортивний седан IS 250 пропонує підвищений комфорт і вишуканість завдяки ретельному підбору якісних матеріалів і зручних функцій. Довершена аеродинаміка, сучасна підвіска та адаптивне реагування кермового управління на швидкість руху дарують виняткове відчуття від їзди.

*Оплата в гривнях за курсом НБУ + 1 % на день виставлення рахунку.