Прес-релізи 2012-02-14 17:23

Фінансова Група Порше підвела підсумки 2011 і оголосила про плани на 2012 рік

Porsche Finance Group увійшла в першу трійку рейтингу Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців» за результатами фінансування транспорту для фізичних та юридичних осіб в 2011 році, причому в компанії є всі передумови для подальшого зростання.

Porsche Finance Group спеціалізується на фінансуванні автомобілів Volkswagen, Audi та Porsche. Початок 2012року ознаменувавсядлякомпаніїювілейноюцифроюв5000новихконтрактів.Кількість договорівфінансування,підписанихз фізичнимиособами, у порівнянні з 2010рокомзрослана 45%. Такожзначне зростанняпродемонструвавсегменткорпоративнихпродажів,який додав+10%в порівнянніз 2010роком.

Всього компаніяв 2011році забезпечилафінансуванняза кредитнимиілізинговимидоговораминакупівлю2520автомобілів.

 «2011 рік був дуже плідним для Porsche Finance Group, – говорить глава правління, Фінансової Групи Порше, Йозеф Граф. – Порівняно з 2010 роком, обсяг фінансування автомобілів збільшився на 77%. Фінансова Група Поршез оптимізмомдивитьсявмайбутнє іне має намірузнижувативстановленупланку.У 2012році мирозраховуємопрофінансуватище понад3  тисячі500 новихавтомобілів ».

Високихрезультатіввдаєтьсядосягатизавдяки зваженійстратегіїкомпанії іуспішній роботіздилерами,якаспрямовананапобудовудовгостроковоговзаємовигідногоспівробітництва.Такожуспіхкомпанії багато в чомуобумовленийзалученнямновихпартнеріві введеннямновихпослуг.

Так, у 2011 роціPorscheFinanceGroupввелановупослугу«управлінняавтопарком», якадозволяєістотноспроститименеджменті знизитивитратинаутримання автопаркудляклієнта.Такожвминуломуроцікомпаніяуклаладоговірпро співпрацюз «AXA Страхування»: завдяки цьому альянсуклієнтиФінансової Групи Порше можутьскористатисястраховимипослугами, що гарантують захистнанайвигіднішихумовах.

Ключовимиподіямидля Porsche Finance Groupв 2011році стали:

  • зниження розміру авансового платежу до 15%;
  • значне зменшення річних ставок до 9,9%;
  • збільшення кількості договорів фінансування на 45%;
  • перша велика перемога в сегменті корпоративних продажів (марка VW) за підтримки імпортера – підписання контракту на фінансування 44 автомобілів з компанією UCB Pharma;
  • посилення сегмента корпоративних продажів за рахунок початку роботи фліт-відділу та надання поного спектру послуг фліт-сервісу клієнтам;
  • участь у більш ніж 20 локальних і 15 міжнародних тендерах за підтримки «Порше Банку», за результатами яких було профінансовано 280 автомобілів.

У 2012 роціPorsche Finance Groupне плануєпідвищуватипроцентніставкиза договорамилізингу такредитування.Завдяки цьомукомпаніярозраховуєзміцнитисвоїпозиціїнаринку іна 40% збільшити кількість договорівфінансування.

Додаткову інформацію та конкретні пропозиції щодо умов фінансування Ви можете отримати у дилерів Volkswagen, Audi і Porsche по всій території України або в Інтернеті www.porscheleasing.com.ua.

Porsche Finance Group представлена ​​в Україну компаніями «Порше Лізинг Україна» і «Порше Мобіліті». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу відноситься до «Порше Холдингу». В Україну компанії Porsche Finance Group надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi і Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідерами ринку фінансування автомобілів.