Прес-релізи 2011-12-15 13:46

0% на весь модельний ряд VW Tiguan від Фінансової Групи Порше

Фінансова Група Порше пропонує унікальну можливість придбати будь-який1 автомобіль модельного ряду VW Tiguan зі ставкою фінансування від 0% до 31 грудня 2011 року. При цьому покупець додатково отримує ще кілька суттєвих бонусів: відсутність адміністративної комісії та незмінно швидкий процес прийняття рішення про надання фінансування.

Фінансування від 0% пропонується клієнтам, які збираються придбати авто у фінансовий лізинг чи кредит при сплаті авансового платежу в розмірі 50% від вартості автомобіля, а також при підписанні договору на 12 місяців. У разі підписання договору на довший строк або при іншому розмірі авансового платежу – річна процентна ставка може змінюватися.

Так, при авансовому платежі 40%, фінансування строком на 1 рік з плаваючою відсотковою ставкою у доларах США буде коштувати 2%, строком на 2 роки - 6%, строком на 3 роки - 7%, строком на 5 років - 8,5% (з виплатою в гривнях за комерційним курсом).

«Автомобілі модельного ряду VW Tiguan користуються великою популярністю в Україні в сегменті компактних кросоверів, - говорить генеральний директор Порше Лізинг Йозеф Граф. - Ми сподіваємося, що можливість придбати VW Tiguan за акційним фінансуванням від 0% наблизить наших клієнтів до своєї мрії - володіння цим особливим автомобілем! ».

Поряд з акційним фінансуванням Фінансова Група Порше пропонує стандартні умови придбання автомобіля в кредит та лізинг, зі ставками від 9,9%2 річних при авансовому внеску від 15%. При цьому всі клієнти традиційно отримують значну перевагу: всі послуги з одних рук.

Додаткову інформацію та конкретні пропозиції щодо умов фінансування Ви можете отримати у дилерів Volkswagen, Audi и Porsche на всій території України або в Інтернеті www.porscheleasing.com.ua

Фінансова Група Порше представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна» і «Порше Мобіліті». Вони перебувають у власністі австрійського «Порше Банку», який в свою чергу відноситься до «Порше Холдингу», холдинг є частиною концерну Volkswagen. В Україні компанії Porsche Finance Group надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi і Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідерами ринку фінансування автомобілів.

___________________________

1Акційна пропозиція щодо фінансування поширюється тільки на складські автомобілі модельного ряду VWTiguan. Фінансування автомобілів VWTiguan, які поставляються на замовлення, здійснюється на загальних засадах.

2Без урахування комісій, виплат по страхуванню і зборів у Пенсійний Фонд.