Прес-релізи 11:56

Фінансова Група Порше пропонує клієнтам зіграти в онлайн-гру та отримати трофей Volkswagen Polo Sedan

Тепер відпочити від напруженої роботи, «випустити  пару» та трохи розслабитись, зігравши в забавну та цікаву «стрілялку», можна з користю: для всіх учасників онлайн-гри Фінансова Група Порше приготувала подарунки – сертифікати на отримання* паливної картки.

У акції вже з’явилася своя сторінка в FaceBook, де можна залишати коментарі та ділитися своїми думками:  http://www.facebook.com/PFGua

За правилами гри кожен учасник, який зіграє в онлайн-стрілялку з 19 вересня по 13 листопада 2011 року, незалежно від результату отримає сертифікат на паливну картку. Такий сертифікат можна обміняти на паливну картку номіналом 500 гривень при купівлі автомобіля Volkswagenдо 31.12.11 року з фінансуванням свід Фінансової  Групи Порше.

Для самих результативних гравців передбачені додаткові подарунки. Кожного тижня будуть розігруватись зовнішні накопичувачі, кожного другого тижня – планшетні комп’ютери.

Головний трофей гри– розіграш автомобіля  автомобиля Volkswagen Polo Sedan серед всіх учасників, які пройшли 3 рівня гри.

«Згідно нашим дослідженням, домінуюча більшість клієнтів Фінансової Групи Порше користується Всесвітньою мережею и залюбки грають в онлайн-ігри, - говорить генеральний директор Порше Лізинг Україна Йозеф Граф. – Наша мета – запропонувати клієнтам цікаве та доступне дозвілля, який допоміг би наблизитись до їх мрії – новому VolkswagenPoloSedan. Запрошуємо всіх грати та вигравати!»

Націлитись на автомобіль своєї мрії можна на: www.promo-pfg.com.ua

 

*Мається на увазі придбання за одну гривню