Прес-релізи 15:15

Фінансова Група Порше пропонує новий підхід до управління автопарками

Фінансова Група Порше пропонує клієнтам нову послугу: тепер можна не лише придбати автомобілі Volkswagen, Audi I Porsche з фінансуванням від «Порше Лізинг Україна» і «Порше Мобіліті», а й замовити комплексне управління автопарком з одних рук.

Робота з клієнтами проводиться на основі австрійської системи управління, яка гарантує відповідність європейським стандартам якості.

Фінансова Група Порше пропонує абсолютно новий підхід до обслуговування клієнтів, який в даний час є унікальною пропозицією на ринку. Пакет фліт-послуг підбирається з урахуванням всіх нюансів експлуатації автомобіля.

«Перевага наших послуг – абсолютна прозорість нарахування платежів. Клієнт повинен чітко розуміти, за що він платить, - каже Петро Мельник, начальник відділу управління автопарками Фінансової Групи Порше. –Вартість фліт-сервісу включає комісію і безпосередньо вартість наданих послуг. При цьому комісія є фіксованою (у доларах США, з оплатою в гривнях за комерційним курсом) і не залежить від марки і ціни автомобіля, оскільки покриває витрати на організацію обслуговування ».

Фліт-пакет включає обов'язкові послуги, придбання яких гарантує високу якість обслуговування, а також додаткові сервіси. До обов'язкових належать: надання звітності з боку Фінансової Групи Порше, цілодобова служба підтримки в будь-якій точці України, а також адміністрування страхових випадків. Крім того, фліт-сервіс може включати додаткові послуги, пов'язані з після продажним обслуговуванням автомобілів: сезонну заміну шин, організацію ремонту авто, технічну та консультаційну допомогу, надання підмінного автомобіля та багато іншого. При цьому клієнт, у користуванні якого може перебувати необмеженого кількість автомобілів, оплачує лише один рахунок.

Наприклад, вибираючи послугу «управління заправкою», клієнт вносить грошові кошти на рахунок одним платежем, натомість отримує число паливних карт, які дорівнюють кількості автомобілів в його автопарку. Це значно спрощує ведення бухгалтерської документації і дозволяє клієнту зосередитися на вирішенні основних бізнес-завдань своєї компанії.

Фліт-сервіс в основному затребуваний серед корпоративних клієнтів, які користуються послугами оперативного лізингу, проте замовити їх можна і в разі придбання автомобілів за наявні кошти.

Додаткову інформацію та конкретні пропозиції щодо умов фінансування Ви можете отримати у дилерів Volkswagen, Audi і Porsche по всій території України або в Інтернеті www.porscheleasing.com.ua.


Porsche Finance Group представлена ​​в Україну компаніями «Порше Лізинг Україна» і «Порше Мобіліті». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу відноситься до «Порше Холдингу». В Україну компанії Porsche Finance Group надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi і Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідерами ринку фінансування автомобілів.