Прес-релізи 2021-03-02 13:29

Елітна нерухомість столиці: у чому перевага вільного планування квартир у ЖК Signature

Зазвичай елітними називають новобудови, які височіють у центрі міста, мають фешенебельний фасад з панорамними вікнами та доволі розвинуту інфраструктуру на території. Та більшість щасливих власників квартир обмежені у подальшому дизайні типовим плануванням. А через наявність посеред кімнати несучих перегородок просто не можуть нічого змінити. 

Та дійсно елітною вважається лише квартира динамічного планування, як у найдорожчому київському ЖК Signature. Ми запитали у представника забудовника, які переваги такого архітектурного рішення для майбутніх інвесторів та власників апартаментів.  

Власне бачення майбутнього житла

Кожна родина має побажання стосовно планування: кількість кімнат, вільний простір, місце для гостей тощо. Це також пов’язано із кількістю членів родини, які мають отримати окрему кімнату. Саме тому зручніше придбати житло вільного планування та спроектувати його під власні потреби. 

Можливо, ви мрієте про open space площею у 100 кв. м, де закритими будуть лише санвузли та спальня. Або ж навпаки вам потрібні три окремі спальні для батьків та дітей різного віку. У новобудові ЖК Signature 171 квартира квадратурою від 71 кв. м до 430 кв. м, де вийде втілити ідеальне планування помешкання для будь-якої родини. 

Які не типові архітектурні рішення дозволяє втілити динамічне планування квартири:

  • мастер-спальня — де є прохід до окремої ванної кімнати через гардеробну;
  • “голлівудська” вітальня — відкритий простір з панорамними вікнами на місто у стилі нью-йоркських пентхаусів;
  • “будинок у будинку” — приватний простір у дворівневих квартирах. Такі квартири є у двох баштах комплексу на 11-12 поверхах;
  • повноцінна гардеробна кімната, де можна не тільки взяти речі, але й повністю переодягнутися та навести марафет тощо.  

Сучасний мінімалістичний дизайн

Найполярнішим наразі є один із найдорожчих дизайнів інтер’єру — мінімалізм. І такий дизайн можна втілити в апартаментах з вільним плануванням та вікнами у підлогу. До речі, резидентам не потрібно перейматися через пошук дизайнера та самостійно вирішувати питання планування та ремонту. Ці послуги йдуть від забудовника. Спеціалісти допоможуть облаштувати помешкання за останнім словом техніки та стилю.   

Від початку у квартирах вже встановлена система “розумний дім”, центральне кондиціонування та опалення, а у водопровід подається чиста відфільтрована вода. 

“Аби ремонт та всі домашні аксесуари виглядали розкішно та довго служили мешканцям, ми уклали контракти з провідними виробниками оздоблювальних матеріалів, техніки, меблів та сантехніки, а саме з компаніями Grohe, Weitzer, Miele та іншими”, — коментує представник забудовника. 

Отже, переваги вільного планування важко перебільшити. У купі з іншими принадами комплексу та його ідеальним розташуванням посеред міста, це робить ЖК Signature найелітнішою нерухомістю у Києві.