Прес-релізи 2021-03-01 10:15

Асортимент продукції в магазині «Brille» і її переваги

Зручність вибору освітлювальної техніки в інтернеті супроводжується величезною кількістю переваг. Користувачі можуть за кілька кліків проаналізувати величезний список товарів, детально розібрати технічні характеристики, параметри, а також наочно оцінити реальні фотографії. Додаткову допомогу в підборі завжди нададуть менеджери.

 

Безпеку і комфорт в покупці гарантує Магазин Brille, де всі пропозиції розділені на відповідні категорії, а в кожній з них можна використовувати фільтри вибору. Продукція сертифікована і доповнюється гарантією від виробників.

Різноманітність продукції

Товарів дійсно багато. Навіть найзапекліший дизайнер і фанат систем освітлення знайде під свої вимоги відповідне рішення. Не зайвим буде тут https://www.brille.ua/ua/zonirovanie-kvartiry/ прочитати про зонування приміщень і використання відповідних освітлювачів. Це дозволить з комфортом облаштувати кожне приміщення.

Продукція в магазині «Brille» розділена на наступні категорії:

  1. Люстри. Універсальні вироби, що доповнюють приміщення не тільки світлом, але і оригінальним стилем. Можуть бути стельові і підвісні люстри.

  2. Точкове освітлення. Спеціальні пристрої, що забезпечують освітлення конкретної точки приміщення. В такому випадку ідеально підійдуть бра, торшери та різноманітні нічні світильники.

  3. Світлодіодні стрічки. Необмежена сфера застосування для декору і організації оригінального стильового рішення.

  4. Спеціалізовані світильники. Різноманітні лінійні, адміністративні, промислові та виробничі світильники.

  5. Зовнішнє освітлення. Антивандальні світильники з захистом від погодних факторів. Деякі пристрої працюють від сонячної енергії і доповнюються всередині спеціальним акумулятором.

Більшість моделей сучасної техніки оснащуються світлодіодами, адже це економно, дешево і довговічно.

Співпраця з магазином «Brille»

Гарантується виключно якісна світлотехніка, швидка доставка і доступні ціни. Відмінне сервісне обслуговування додатково гарантує ідеальні умови експлуатації, виключивши дрібні проблеми в роботі. Техніка із асортименту поставляється перевіреними компаніями.

Консультаційна підтримка є на всіх етапах покупок. При цьому кожен бажаючий може відправитися в один з 25-и магазинів в Україні. Велика мережа точок продажів дозволить клієнтам наживо оцінити кожен світильник і зробити покупку.