Прес-релізи 2020-09-07 16:11

11 способів швидко створити гарний настрій

Поганий настрій — не вада. Буває у всіх. Важливо в цей час не занурюватися в нього, немов напівзатонулий корабель, а швидко перемикатися на позитив. У нас є кілька простих порад, як зробити мить веселішою і радіснішою.

 

1. Банально, але дієво — посміхніться

Можете встати перед дзеркалом, помилуватися собою, похвалити за щось, зробити собі кілька компліментів і зізнатися в любові врешті-решт. Звучить безглуздо? А ви спробуйте! Як мінімум від поганих думок ця затія точно відверне.

 

2. Зробіть прості та важливі дрібниці

Зовнішній порядок — відображення внутрішнього стану. Немає бажання й сил на подвиги? Виконайте хвилинні справи та побачите, як це вплине на самопочуття. Навіть викинуте з кімнати сміття у вигляді непотрібних папірців і коробок викличе задоволення. Автор бестселера «Проект Щастя» Гретхен Рубін радить починати день з наведення порядку, щоб запрограмувати себе на гарний настрій. Письменниця зізнається, що навіть у готелях сама гарно заправляє ліжко, щоб зловити правильну хвилю.

 

3. Увімкніть запальну музику

Сумні треки лише підживлюють меланхолію. Бадьорі, енергійні та веселі пісні, що не розповідають про тяготи буття — те, що лікар прописав. Слухайте, підспівуйте, заряджайтеся енергією!

 

4. Підійміться на ноги та рухайтеся

Цей пункт продовжує попередній. Під час фізичної активності організм виробляє ендорфіни — гормони радості. Зробіть розминку, пострибайте, потанцюйте під веселу музику. Не сидіть на місці, потопаючи в смутку.