Прес-релізи 2020-07-24 15:29

OKSANA MUKHA — український бренд, відомий у всьому світі

Колекції бренду складаються з вишуканих весільних та вечірніх суконь, які регулярно викликають захват на найбільших світових виставках весільної моди в Європі і США. Представники бренду розповіли про творчий шлях і особливості суконь OKSANA MUKHA.

 

З чого починався OKSANA MUKHA

Ідея проекту виникла на етапі, коли Оксані самій знадобилася весільна сукня. Спочатку дівчина планувала вийти заміж у звичайному костюмі, але в останній момент передумала і взялася за створення свого унікального плаття. В процесі роботи над власним нарядом, Оксані і спала на думку прекрасна бізнес-ідея, реалізація якої привела дівчину на найбільші виставки весільної моди в Європі і США.

Сьогодні OKSANA MUKHA — це успішний сімейний бізнес, який Оксана веде разом зі своєю дочкою Катериною Яловою. Професійний дует матері і дочки дозволяє бренду поєднувати досвід і свіже бачення, перевірені технології та актуальні тренди.

Більше, ніж вечірні сукні

Щорічно бренд презентує світові свої колекції, що налічують в середньому 120 моделей. У колекціях OKSANA MUKHA — вечірні і весільні сукні, створені з урахуванням актуальних модних тенденцій і локальних традицій різних регіонів, що дозволяє бренду закохувати в свої плаття жінок по всьому світу. 

Особливістю суконь OKSANA MUKHA вважаються небанальні дизайнерські рішення, авторський квітковий декор, вишукана вишивка і складні драпірування. Крім того, бренд відомий відповідальним підходом до вибору тканин і декору. Вечірні сукні OKSANA MUKHA шиються з елітних матеріалів:

  • натуральний шовк;
  • шифон;
  • мереживо chantilly;
  • атлас;
  • жаккард;
  • органза;
  • кристали Swarovski.

Вибір на користь іменитих виробників тканин помітний вже при першому контакті з сукнею і це робить наряди OKSANA MUKHA не тільки вражаюче красивими, але і приємними до тіла. В цілому, бренд матері і дочки — не тільки про красу, а й про зручність, адже кожній жінці хочеться не тільки дивовижно виглядати, але і комфортно себе почувати, як на власному весіллі, так і на світському прийомі.

Міжнародне визнання

OKSANA MUKHA — один з небагатьох українських брендів, що регулярно беруть участь в міжнародних виставках і показах. Щорічно колекції OKSANA MUKHA привертають увагу на Barcelona Bridal Fashion Week, European Bridal Fashion в Німеччині, Bridal Fashion Warsaw, National bridal market Chicago і беруть участь в тижнях мод Lviv Fashion Week і MQ Vienna fashion Week.

Участь в міжнародних модних виставках — не просто спосіб популяризувати бренд за межами України, а й можливість продемонструвати високий рівень розвитку вітчизняної весільної та вечірньої моди. Крім того, саме на таких заходах можна явно відстежити всі актуальні модні тенденції, познайомитися з новими матеріалами і напрямками. 

OKSANA MUKHA постійно знаходиться в пошуку нових дизайнерських рішень для власних колекцій, саме цей підхід дозволяє бренду залишатися актуальним і створювати унікальні вечірні та весільні сукні, які б закохували у себе жінок з різних куточків планети.