Прес-релізи 2020-07-01 12:34

Як вибрати жалюзі в дитячу

Кімната, де дитина проводить більшу частину часу, - окремий світ, в якому необхідно створити безпечні та комфортні умови для розвитку малюка. Завдання облаштувати затишне й функціональне дитячу лягає на плечі батьків. У цьому питанні важливо задуматися не тільки про меблі і зовнішній вигляд стін, але і про оформлення вікна. Не обмежуйтеся шторами і фіранками, адже крім них існує більш оптимальний варіант - жалюзі. Розберемося, як вибрати декор на вікна в кімнату малюка.

Навіщо потрібні в дитячій штори або жалюзі

 

Інтер'єр приміщення, яке служить особистим простором для вашого чада, повинен створювати у нього відчуття безпеки і комфорту. Вікно без оформлення виглядає порожнім, а атмосфера в кімнаті стає незатишним. Виправити ситуацію можна за допомогою штор, однак, батьки роблять вибір на користь жалюзі. Це пояснюють переваги останніх:

  • простота експлуатації - дитина може самостійно управляти механізмом;
  • безпека - конструкція надійно зафіксована на вікні, що виключає ймовірність травми, на відміну від штори з карнизом;
  • захист від світла - сонячні промені і ліхтарне освітлення не завадять малюкові займатися своїми справами і відпочивати;
  • простота догляду - спеціальне просочення ламелей і полотен перешкоджає скупченню пилу, забезпечує легкість миття.

 

 

Жалюзі в Києві - не обов'язково сувора офісна конструкція. Сучасні дитячі дизайни, різноманітність матеріалів, принтів і відтінків допоможуть вам не тільки прикрасити кімнату, створивши стильний інтер'єр, але і захистити малюка від світла, шуму або сторонніх поглядів. Головне - відповідально підійти до вибору вироби.

 

Жалюзі на вікна в дитячу: поради батькам

 

 

Перш ніж замовити сонцезахисні системи в кімнату юного мешканця, важливо врахувати кілька нюансів:

  1. Тип конструкції. Вибір за цим параметром залежить від віку дитини. Оптимальні і безпечні варіанти для дошкільнят - установка горизонтальних жалюзі або тканинних ролетів. В цьому випадку не вдасться пошкодити конструкцію під час гри, зачепити і потягнути за щось зайве. На вікнах школяра радимо встановити вертикальні вироби, механізмом яких він зможе керувати самостійно.
  2. Матеріал вироби. Поширеними і універсальними вважають пластикові жалюзі. Вони ефективно захищають від світла і невибагливі в догляді. Прихильникам екологічного декору до душі дерев'яні або бамбукові системи. Оптимальний варіант для дитячої - тканинні вироби, полотно яких не вигорає, а завдяки пиловідштовхуючими покриттю довго зберігає привабливий зовнішній вигляд.
  3. Дизайн. Жалюзі в Києві для дитячої повинні поєднуватися з інтер'єром в кімнаті і створювати комфортну атмосферу. Встановіть конструкцію в тон меблів, стін або зіграйте на контрасті. Головне - не переборщити з дуже яскравими квітами, адже це може відбитися на настрої і поведінці вашого чада. В кімнаті хлопчика або дівчинки будуть доречні жалюзі з малюнками і принтами у вигляді улюблених персонажів.