Прес-релізи 2020-02-26 15:37

М’які меблі – обираємо найкращий диван

Сучасні м’які меблі — високий рівень комфорту у поєднанні з вишуканим стилем та практичністю.

В такому інтернет-магазині як “Диваны для нирваны” можна придбати різноманітне меблеве оснащення. Кожна товарна позиція вдало вписується в інтер’єр, дарує прекрасні відчуття під час відпочинку та сну. Сучасні представники меблевої справи намагаються користувачам представити речі, які задовольнять їх по всім параметрам. Завдяки цьому в продаж надходять дивани в різних модифікаціях, механізмами розкладання, широким вибором кольорів, наповнювачів та верхнього покриття.

 

 

Класифікація диванів

 

М’які меблі сьогодення лише візуально нагадують звичні нам моделі соф. Насправді вони вже давно змінилися та мають багато видів, є 100% зручними, надійними та довговічними. Якщо раніше на диванах можна було лише з комфортом сидіти, а від повноцінного сну боліла спина чи затікала шия — зараз все змінилось. Виробники роблять універсальні меблі м’якого типу, на яких можна повноцінно спати як дорослій людині, так і дитині.

Сучасна класифікація диванів виглядає наступним чином:

 1. Класичні прямі — такі моделі мають попит завдяки простоті та зручності. Їх можна використовувати як для сну, так і відпочинку за книгою чи спілкуванням із друзями. В інтер’єрі вони виглядають гарно та не мають прив’язки до певного місця.
 2. Нестандартні кутові — завдяки своїй формі ви можете меблі встановлювати в нішах чи невикористаних кутках. При цьому зручність та функціональність моделей не зменшуються.
 3. Універсальні модульні — такі варіації складаються із декількох незалежних модулів. Це дозволяє диван легко трансформувати у повноцінне габаритне ложе чи змінити його вигляд.

Завдяки широкому вибору зручних моделей вам не потрібно шукати місце для повноцінного ліжка та відчувати дискомфорт в періоди, коли диван знаходиться у розкладеному вигляді. Вдало підібраний виріб дарує комфорт не лише під час використання, а й в періоди, коли софа складена.

 

Що робить дивани м’якими?

 

Внутрішнє наповнення — те, на що в першу черго варто звернути увагу під час вибору. Саме цей критерій впливає на показник, наскільки вам буде зручно сидіти, лежати чи повноцінно спати. Залежно від якості та типу наповнення, вам буде м’яко або ж дискомфортно.

Сучасні якісні моделі у продаж поступають з безпружинними матрацами, що мають штучний або натуральний склад. Але класичні пружинні також ще можна придбати. Дивани безпружинного типу комплектуються наповнювачем із натуральних та синтетичних матеріалів. Вони на 100% гіпоалергенні, довговічні, з роками не збиваються та дарують приємні відчуття під час відпочинку.

 

Щоб м’яке оснащення було зручним, рекомендуємо внутрішнє наповнення обирати наступних видів:

 1. Латекс — 100% екологічний матеріал, який не викликає алергію, може витримувати велику вагу, з роками не збивається та робить матрац м’яким.
 2. Меморіформ — має вигляд еластичної піни, яка під дією ваги запам’ятовує положення. Але якщо встати з ліжка — матрац знову стане рівним. Завдяки цьому наповнення повторює положення тіла та рахується ортопедично правильним.
 3. Пінополіуретан — нагадує штучний латекс та є зручним. Під час відпочинку на такому матраці вам буде комфортно, але з часом наповнювач почне просідати та деформуватись. Строк придатності у поліуретанових матраців невеликий.

Хороший диван — це вдале поєднання жорсткості та м'якості. А також великий попит має сучасна розробка “меморіал”. Вона запам’ятовує ваші рухи, дає можливість лягти зручно, але при цьому підтримує правильне положення тіла під час відпочинку за переглядом фільму чи повноцінного сну.

 

Чому не всі дивани є хорошими та сумісними з відпочинком?

 

М’які меблі дивани мають попит серед сучасних користувачів завдяки своїй практичності та можливості монтажу в невеликих кімнатах. Але не кожна модель є хорошою та сумісною з повноцінним відпочинком. Якщо ви плануєте використовувати софу не лише як зручне місце для сидіння — варто під час вибору звертати увагу на функціональність та габарити.

Більшість моделей — невеликі за розміром конструкції, де з комфортом може розміститись дитина або доросла людина середнього зросту. В якості повноцінного місця для сну варто віддавати перевагу просторим м’яким меблям, де ви можете з легкістю лягти у повний зріст.

Якщо в кімнаті обмаль простору — варто надавати перевагу функціональним моделям, в яких виробник зробив всередині корзину для зберігання речей. Це допоможе сховати постіль або зимовий одяг чи рідко використовувану техніку, позбавляючись захламлювання кімнати. Також сучасні софи можуть мати міні бари, столики на підлокітниках та інше. Все це робить звичайні речі більш функціональними та зручними у використанні.

 

Де краще купувати м’які меблі?

 

Інтернет-магазин — вдале рішення для шопінгу, якщо ви точно знаєте, що вам потрібно. В інших випадках офлайн торгові точки будуть більш доречними, оскільки експерти рекомендують купувати м’які меблі лише попередньо затестувавши їх: потрібно посидіти чи полежати на них. Але надаючи перевагу онлайн магазинам, ви отримуєте:

 • більш доступні ціни;
 • доставку в будь-який регіон: Київ, Харків, Львів чи інше місто;
 • відсутність черг — оформлення замовлення займає декілька хвилин;
 • можливість купувати напряму у виробника чи в офіційного представника;
 • відсутність прив’язки до часу — не потрібно виходити з дому чи підлаштовувати свої справи відповідно до графіка роботи магазину.

 

Меблі в кімнаті мають повністю виконувати своє пряме призначення та бути корисними. Дивани без розкладного механізму та додаткових функцій — стильно та добре, але якщо в оселі безліч вільного простору. В інших випадках краще надавати перевагу розкладним софам, де одна модель зможе вирішити одночасно декілька проблем. Їх можна використовувати в якості повноцінного або додаткового місця для сну. Але в якості вдалого інтер’єрного доповнення вони також будуть виглядати гарно.