Прес-релізи

"ПРЯМИМ ТЕКСТОМ З ЮРІЄМ ЛУЦЕНКОМ" – НОВЕ ПОЛІТИЧНЕ ТОК-ШОУ НА «5 КАНАЛІ»

З 11 березня на "5 каналі" стартує політичне ток-шоу "Прямим текстом з Юрієм Луценком".

2021-03-02

Асортимент продукції в магазині «Brille» і її переваги

Зручність вибору освітлювальної техніки в інтернеті супроводжується величезною кількістю переваг. Користувачі можуть за кілька кліків проаналізувати величезний список товарів, детально розібрати технічні характеристики, параметри, а також наочно оцінити реальні фотографії. Додаткову допомогу в підборі завжди нададуть менеджери.

2021-03-02

У Львові відбувається соціально-мистецький проєкт для дітей з особливими освітніми потребами

У львівському навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» стартував унікальний соціально-мистецький проєкт «Зірки на Землі». Його втіленням займається компанія «ДобранічФільм» за підтримки Українського культурного фонду.

2021-03-02

Лікування раку грудей

Рак молочної залози - одне з найчастіших онкологічних захворювань у жінок. Після впровадження мамографії як методу, з'явилася можливість діагностування раку молочної залози на ранній стадії, до появи симптомів. За кордоном хворобу не тільки можна вилікувати, але й зберегти груди жінки. Якщо ж потрібне видалення молочної залози, груди будуть відновлені з власних тканин або імплантів.

2021-03-02

Онлайн дискусія КБФ: Що робити з Росією?

22 лютого о 16:00 Київський Безпековий Форум транслюватиме онлайн дискусію, присвячену політичному становищу в Російській Федерації, а також перспективам громадських протестів у цій країні.

2021-03-02

Чому не варто економити на страхуванні квартири

Не дарма будинок називають фортецею. Це дійсно місце, де можна відчути себе в безпеці, в затишку, бути таким, як ти є. У своєму будинку немає необхідності прикидатися і хитрувати, тут можна розслабитися і просто відпочити від турбот, залишивши проблеми за вхідними дверима.

2021-03-02

ТЕЛЕМАРАФОН «5-Й НА МАРСІ»

«Земляни» 2021! Подія десятиліття! Дивитися усім!

2021-03-02