Новини 2020-10-30 16:26

РФ завезла на Донбас боєприпаси до 152-мм артсистем та переозброює підрозділи новими танками - ГУР

Росія продовжує постачати озброєння на тимчасово окуповану територію Донбасу через неконтрольовані Україною ділянки кордону.

Українські розвідники протягом останніх двох тижнів фіксують постачання Російською Федерацією на Донбас боєприпасів для своїх підрозділів залізничними та автомобільними шляхами. Про це в п’ятницю, 30 жовтня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

“З території РФ залізничними та автомобільними шляхами доставлено боєприпаси, у т.ч. до 152- та 122-мм артилерійських систем, близько 1200 тонн пального та до 20 вантажних автомобілів зі стрілецькою зброєю”, – йдеться в повідомленні.

 

Також зазначається, що противником здійснюється переозброєння танкових і мотострілецьких підрозділів двох армійських корпусів на більш нові типи танків і бойових броньованих машин.

 

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 23 жовтня 27 одиниць озброєння, розміщених із порушенням ліній відведення на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

схожі новини