Новини 2020-10-16 13:28

Швейцарія приєдналася до санкцій ЄС проти Росії за будівництво Керченського мосту

До санкцій потрапили причетні фізичні та юридичні особи.

Проти двох громадян Росії та ще чотирьох російських устаном уряд Швейцарії запровадив санкції за за будівництво Керченського мосту в Криму. Санкції передбачають замороження фінансових активів людей та юридичних осіб на території Швейцарії та заборона в’їзду до країни. Цим сами Швейцарії приєдналася до санкцій ЄС. Про це йдеться у пресрелізі Федерального департаменту з економічних питань, освіти та досліджень Швейцарії.

 

Зокрема санкції запровадили щодо Олександра Ганова, гендиректора компанії Grand Service Express, яка є оператором залізничних послуг між Росією та незаконно анексованим Кримом, та заступника гендиректора з інфраструктурних проєктів компанії "Стройгазмонтаж" Леоніда Риженькіна, який із 2015 року наглядав за будівництвом мосту через Керченську протоку, включаючи його залізничну частину.

 

Серед компаній тепер під санкціями: АО «Ленпромтранспроект» (м. Санкт-Петербург), АО «Дирекция по строительству железной дороги Беркакит‐Томмот‐Якутск» (м. Алдан), Федеральне державне унітарне підприємство «Крымская железная дорога» (м. Сімферополь) та Кримська перша страхова компанія (м. Севастополь).

 

Нагадаємо, що 14 жовтня влада Швейцарії розширила список білорусів, проти яких запроваджені санкції, на 40 осіб. 

 

 

схожі новини