Новини 2020-07-17 13:39

Рада закликала світ засудити голосування за поправки до Конституції РФ у Криму

За це рішення проголосували 306 із 367 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Верховна Рада 17 липня ухвалила постанову про заяву парламенту щодо проведення в анексованому Криму незаконного голосування за поправки до Конституції Російської Федерації. У заяві Рада закликає міжнародну спільноту засудити голосування. Про це повідомляє УНІАН.

 

За це рішення проголосували 306 із 367 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

 

Постановою передбачається затвердити відповідну заяву ВР та доручити голові ВР забезпечити невідкладне направлення тексту Заяви до парламентів іноземних держав та міжнародних парламентських організацій.

Так, Верховна Рада закликає демократичні країни світу не визнавати результатів конституційного референдуму Російської Федерації у частині незаконного голосування на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також у частині голосування громадян України - мешканців тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях з незаконно виданими паспортами громадянина Російської Федерації.

 

Нагадаємо, 25 червня в Росії та анексованому нею Криму почалося голосування щодо поправок до Конституції РФ. Одна з поправок стосується "обнулення" президентських термінів і дозволить російському президенту Володимиру Путіну брати участь у виборах ще два рази й залишатися при владі до 2036 року.

 
 

схожі новини