Новини 2020-07-16 14:21

У США заявили, що підтримають країни, права яких порушує Китай

Про це сказав держсекретар США Майк Помпео.

У США заявили, що підтримають країни, які вважають, що Китай порушив їхні права на ресурси у Південно-Китанському морі, передбачені морським правом. Про це сказав держсекретар США Майк Помпео, передає Голос Америки.

 

"Ми використовуємо доступні нам засоби та підтримаємо країни всього світу, які визнають, що Китай їхні законні територіальні права", - зазначив він. 

 

Як повідомлялося, Постійний комітет Всекитайських зборів народних представників, який здійснює законодавчу владу, прийняв закон про забезпечення національної безпеки в Гонконгу.

 

Всекитайські збори народних представників ухвалили 28 травня закон про національну безпеку Гонконгу в обхід місцевого гонконзького законодавчого органу. За ухваленим законом китайська влада зможе в обхід місцевого уряду карати за дії, які у Пекіні розцінюватимуть як такі, що загрожують національній безпеці та підривають державну владу в Гонконгу.

 

Ухвалення цього закону розкритикували у ЄС, Великій Британії, США та інших країнах. Зокрема, владу Китаю звинувачують у порушенні зобов’язань щодо Гонконгу, взятих у рамках китайсько-британської угоди про передачу цієї території КНР.

 

14 липня Трамп підписав закон про нові санкції проти Китаю у зв'язку з його діями проти Гонконгу. 

схожі новини