Новини 2020-05-08 13:28

У міській раді Харкова прокуратура проводить обшуки

Справа стосується робіт із освітлення у Харкові за договорами, укладеними на понад 28 мільйонів гривень.

У міській раді Харкова прокуратура здійснює обшуки у кримінальному провадженні щодо заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб. Про це 8 травня повідомляють на сайті прокуратури Харківської області.

 

У прокуратурі пояснюють, що справа стосується робіт із освітлення у Харкові за договорами, укладеними на понад 28 мільйонів гривень.

 

«Проводяться обшуки в департаментах Харківської міської ради, за місцем проживання їхніх керівників, комунальних підприємств та суб’єктів господарювання», – пишуть у повідомленні.

 

Зазначається, що всього у кримінальному провадженні триває понад 20 обшуків у різних регіонах країни. Наразі про підозру нікому не повідомляли, досудове розслідування триває.

 

Нагадаємо, що 22 квітня прокурори Харківської області зареєстрували кримінальні провадження за фактами катування неповнолітніх під час зйомок фільму "Дау. Дегенерація" російського режисера Іллі Хржановського, а також виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства. 

схожі новини