Новини 2020-01-30 10:05

США внесли до санкційного списку вісьмох осіб через окупацію Криму

Також під санкціями опинилася одна транспортна компанія.

США наклали санкції на вісьмох осіб через продовження агресії Росії проти України та окупацію Криму. Про це повідомляється на сайті Мінфіну США у середу, 29 січня.

 

«Сьогодні Управління контролю за іноземними активами (OFAC) визначило вісім осіб та одну юрособу у відповідь на продовження агресії Росії проти України та спробу окупації Криму», - йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, мова йде про московську транспортну компанію – Grand Service Express, що здійснює діяльність в Криму, та її гендиректора Олександра Ганова.

 

Інші семеро осіб уже були внесені до санкційного списку Євросоюзом: це голова виборчої комісії» Севастополя Сергій Даниленко; «заступниця голови виборчої комісії» Севастополя Лiдiя Басова; «секретар виборчої комісії» Севастополя Катерина Пиркова; «член Ради Федерації РФ від Севастополя» Катерина Алтабаєва; «голова Ради міністрів» Криму Юрiй Гоцанюк; голова так званих «законодавчих зборів Севастополя» Володимир Нємцев; «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв.

 

Нагадаємо, 29 січня регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) ухвалив рішення, що російська делегація має продовжити роботу без санкцій за анексію Криму. 

схожі новини