Новини 2019-12-10 14:30

Поліція озвучила ще одну версію пожежі в одеському коледжі

Причиною займання могло бути необережне поводження з вогнем.

Серед причин пожежі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Одесі є необережне поводження з вогнем. Про це у вівторок, 10 грудня, повідомив очільник Нацполіції в Одеській області Олег Бех.

 

Як відомо, раніше слідство розглядало дві версії займання: несправність електропроводки та електроприладів і навмисний підпал.

 

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу 4 грудня виникла пожежа. Як зазначалося, загинула викладачка – Ганна Бородюк. Проте у результаті впізнання тіла родичами ця інформація не підтвердилась. У результаті займання загинула 16-річна студентка Ксенія Бабенко.

 

За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

 

Розслідування ведеться за ч. 2 ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Як з’ясувалося, у коледжі не було пожежної сигналізації, датчиків диму. Також, у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника.

 

9 грудня керівнику коледжу було оголошено підозру за фактом службової недбалості.

 

Станом на 9 грудня в результаті пожежі загинули 12 людей. Загалом з 30 постраждалих дев’ятеро перебувають у лікарні.

схожі новини