Новини 2019-11-27 14:56

Відновлення закупівлі природнього газу в Росії є злочином - Рух опору капітуляції

Активісти заявили, що слідкуватимуть за переговорами у "нормандському форматі" під час акції "Варта на Банковій", яка розпочнеться 8 грудня.

Рух опору капітуляції заявив, що відновлення закупівлі природнього газу в Росії, про що нещодавно сказали в уряді, є злочином "проти держави, проти загиблих на Майдані і на війні та проти майбутнього України". Про це у середу, 27 листопада, повідомляє прес-служба Руху.

 

"Ми чотири роки не закуповуємо російського газу і жодного разу не мали проблем – ні з політичною залежністю від постачальників, ні шоу з відключенням газу перед Новим роком. На практиці доведено, що це було правильне рішення", - йдеться в заяві.

 

Як наголошують у Русі опору, для Росії газ це не товар, а зброя. Зокрема, це "засіб корумпування українських еліт, засіб впливу на українську політику, засіб колонізації та узалежнення України від "русского мира". Тому, переконані активісти, будь-які розмови про купівлю російського газу є прямим свідченням готовності влади до капітуляції.

 

"Якщо Зеленський збирається говорити у Парижі про закупівлю російського газу, то, мабуть, не усвідомлює головного свого завдання під час зустрічі у "нормандському форматі". Єдине, про що можна вести розмову в Парижі цього разу – це відповідальність Росії за війну на Донбасі і анексію Криму, а не про газ", - підкреслюється у заяві.

 

У Русі опору капітуляції висловили сподівння, що президент не повторюватиме помилок минулого. 

 

Крім того, активісти заявили, що слідкуватимуть за переговорами у "нормандському форматі" під час акції "Варта на Банковій", яка розпочинається 8 грудня. 

 

Нагадаємо, "нормандський формат" – це зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії щодо вирішення збройного конфлікту на сході України. Він відбудеться 9 грудня в Парижі.

 

Володимир Зеленський заявив, що на "нормандській зустрічі" порушить питання про конкретні терміни деокупації Донбасу, повернення заручників, вирішення безпекової ситуації та місцеві вибори.

схожі новини