Новини 2019-11-20 14:54

Адвокат подав позов до СІЗО через непроведення медогляду політв'язню Гафарову

19 листопада адміністративний позов зареєстрований канцелярією російського Залізничного районного "суду" Сімферополя.

В окупованому Криму адвокат Ріфат Яхін подав позов до Сімферопольської СІЗО через ігнорування медичного огляду фігуранта другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Джеміля Гафарова. Про це Яхін розповів 20 листопада кореспонденту Крим.Реалії.

 

"Я подав адміністративний позов про визнання незаконною бездіяльності, пов'язаної з ухиленням від проведення медичного огляду мого підзахисного Гафарова. І нерозгляду начальником СІЗО заяви про його проведення", – повідомив адвокат.

 

Він додав, що 19 листопада адміністративний позов зареєстрований канцелярією російського Залізничного районного суду Сімферополя.

 

Поки представники СІЗО не коментували ситуацію.

 

Як повідомлялося, підконтрольний Кремлю Київський районний "суд" Сімферополя з шостого разу прийняв апеляційну скаргу на продовження арешту фігуранту другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Джемілю Гафарову.

 

Водночас Джемілю Гафарову не передають у СІЗО необхідні медикаменти.

 

Раніше Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила про погіршення стану здоров'я українських політв'язнів, фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" Джеміля Гафарова, Сервета Газієва, Енвера Омерова і Асана Янікова. 

схожі новини