Новини 2019-11-08 16:00

Горбатюк подав позов до Окружного адмінсуду щодо звільнення з ГПУ

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Сергій Горбатюк подав позов до Окружного адмінсуду Києва, яким просить визнати протиправним і скасувати наказ про його звільнення з посади начальника управління спецрозслідувань ГПУ. Про це у п'ятницю, 8 листопада, інформує прес-служба суду.

 

“Сергій Горбатюк оскаржує своє звільнення з посади начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ та із органів прокуратури. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва”, - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ про його звільнення і просить поновити його на посаді начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України або на рівнозначній посаді в органах прокуратури.

 

Окрім цього, Горбатюк просить ОАСК стягнути з ГПУ на його користь середній заробіток на весь час вимушеного прогулу.

 

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

 

Нагадаємо, 23 жовтня Горбатюк повідомив, що генпрокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про його звільнення. Відповідне рішення Горбатюк пов'язав з тим, що він "незручний" для нового керівництва ГПУ. Формальною підставою звільнення Горбатюк назвав переатестацію прокурорів. 

 

Водночас у Генпрокуратурі пояснили звільнення Горбатюка реорганізацією очолюваного ним управління.