Новини 2019-11-01 12:53

ФСБ заявила про арешт іще одного українця на в'їзді до окупованого Криму

Громадянина України затримали на пункті пропуску в Армянську при перетині адмінкордону Криму з Херсонською областю.

Співробітники прикордонного управління російської ФСБ в окупованому Криму затримали на в'їзді на півострів громадянина України. У відомстві стверджують, що затриманий "намагався потрапити в Крим під іншим прізвищем". Про це у п'ятницю, 1 листопада, повідомляє Крим.Реалії.

 

За інформацією прес-служби прикордонного управління ФСБ, українця затримали на пункті пропуску в Армянську при перетині адмінкордону Криму з Херсонською областю.

 

"Чоловік навмисне змінив свої установчі дані, звернувшись для цього до міграційної служби України та оформивши новий паспорт", – цитують ФСБ кримські і російські ЗМІ.

 

У відомстві також зазначили, що "в'їзд українцеві в Росію заборонений до вересня 2020 року УФМС у Санкт-Петербурзі і Ленінградській області".

 

Повідомляється, що стосовно затримано порушено кримінальну справу, а також обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту на два місяці.

 

Підтвердження цієї інформації з інших джерел немає. Ім'я та прізвище затриманого українця не вказуються, його коментарі відсутні.

 

Нагадаємо, 30 жовтня співробітники ФСБ Росії заявили про затримання двох севастопольців на адмінкордоні. До цього повідомлялося про затримання на в'їзді до Криму українця з боєприпасами.

схожі новини