Новини 2019-08-04 12:21

Російські військові проводять підводну експедицію у Керчі

Частина виявлених артефактів була піднята з дна моря на поверхню.

Російські військові та представники пошукового руху проводять експедицію "Аджимушкай-2019" в окупованій Керчі. Про це повідомляє на "Крим.Реалії". 

 

Зазначається, що другий етап пошукової експедиції "Аджимушкай-2019" буде проведено з 29 липня по 13 серпня в районі Аджимушкайських каменоломень міста Керч.

 

У прес-службі Південного військового округу Росії повідомили, що на першому етапі експедиції залучили гідрографічне судно Чорноморського флоту, завдяки якому можна виявити залишки кораблів і літаків.

 

"Були виявлені літак "Аерокобра", останки штурмовика ІЛ-2, пароплав "Марія", який затонув у результаті навігаційної аварії в 1908 році, а також знайдені останки німецької десантної баржі F-334а. Частина виявлених артефактів була піднята з дна моря на поверхню", - зазначили у відомстві.

 

Аджимушкайські каменоломні оборонялися з 16 травня по 30 жовтня 1942 року, в боях брали участь 13 тисяч осіб. В живих залишалося 48 осіб. Облога тривала 170 днів.

 

Як повідомлялося, 16 червня в одному з інтерв'ю Хомчак заявив, що українські військові кораблі не повторюватимуть спроби перетнути Керченську протоку. 

схожі новини