Новини 12:31

Прокуратура Криму повідомила про підозру учаснику розвідувальної групи «Північний вітер»

Зазначається, що у ході розслідування здобуто докази причетності громадянина Сербії до діяльності незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя».

Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим 29 липня повідомлено про підозру «самооборонівцю», учаснику розвідувальної групи «Північний вітер». Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Так, зазначається, що у ході досудового розслідування здобуто докази причетності громадянина Республіки Сербія до діяльності незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя», у зв’язку із чим, вказаному громадянину повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України.

 

До того ж під час досудового розслідування встановлено, що протягом лютого-березня 2014 року, громадянин Республіки Сербія, будучи розвідником незаконного збройного формування розвідувальної групи «Северный ветер», яка входила до складу «Самооборони Севастополя», допоміг окупаційній владі встановити контроль за стратегічними об’єктами АР Крим, лініями електропередачі та пунктів газопроводу поблизу м. Севастополь, здійснював так зване патрулювання м. Севастополь. 

 

Нагадаємо, що 22 липня слідчі кримської поліції оголосили про підозру ватажку розвідувальної групи "Північний Вітер", яка входила до незаконного збройного формування "Самооборона Криму" та сприяла анексії Кримського півострову.

 

 

схожі новини