Новини 2019-07-22 11:21

У ЦВК повідомили, які округи є проблемними

Мова йде про ОВК в Донецькій області та 94 ОВК в Київській області.

На позачергових виборах до Верховної Ради України, які відбулися 21 липня, є декілька проблемних округів. Про це у понеділок, 22 липня, на прес-конференції заявила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

 

Вона зазначила, що є декілька регіонів, у яких окружні виборчі комісії потребують прискіпливої уваги Центральної виборчої комісії: це ОВК в Донецькій області та 94 ОВК в Київській області.

 

"Ми тримаємо руку на пульсі. Вже зранку була розмова з Аваковим стосовно проблем, які існують і їх допомоги в транспортуванні до нас протоколів", - сказала вона.

 

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія оприлюднила результати підрахунку понад 50% протоколів на позачергових виборах до Верховної Ради. Так, партія "Слуга народу" отримує 42.44%, "Опозиційна платформа - За життя" - 12.87%, "Європейська солідарність" - 8.65%, "Батьківщина" - 8.02%, партія "Голос" - 6.39%.

 

Нагадаємо, що явка на дострокових парламентських виборах 21 липня склала 50,09% виборців. Такі дані наводить Центральна виборча комісія за інформацією з 19 виборчих округів (загальна кількість округів по Україні складає 199).

 

Як повідомлялось, у неділю, 21 липня, відбулися парламентські вибори до Верховної Ради.

схожі новини