Новини 16:00

ЄС вимагає від Росії негайно звільнити Сущенка

Також в ЄС закликали Росію негайно виконати рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права з вимогою звільнити 24 українських військовослужбовців,

Європейський Союз вимагає від Росії негайно та беззастережно звільнити журналіста Романа Сущенка та усіх інших незаконно затриманих українських громадян. Про це йдеться у Заяві ЄС щодо триваючої агресії Росії проти України та незаконної окупації Криму, оприлюдненій у четвер, 6 червня, на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні.

 

"Минулого року, 4 червня 2018 року, журналіст Роман Сущенко був засуджений до 12 років ув'язнення за дуже сумнівними звинуваченнями в шпигунстві. ЄС очікує, що всі незаконно затримані українські громадяни в Росії та на Кримському півострові будуть звільнені без будь-яких умов та зволікань", - йдеться у заяві.

 

Також в ЄС закликали Росію негайно виконати рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права з вимогою звільнити 24 українських військовослужбовців, захоплених у листопаді 2018 року біля Керченської протоки.

 

Як повідомлялося, незаконно засудженого у Росії українського журналіста Романа Сущенка з триденним візитом відвідали дружина і дочка. 

схожі новини