Новини 2019-03-25 17:12

Українських прикордонників засипали СМС про "третій Майдан" та "спецназ США" в Києві

Помічник голови ДПСУ Олег Слободян вважає, що це пов'язано з намаганнями за допомогою маніпулятивних технологій впливати на хід виборчого процесу.

Останнім часом українські прикордонники отримують повідомлення від невідомих адресантів з попередженнями про "Майдан 3.0" та спецназівців США, які прилетіли в Україну, щоб стабілізувати ситуацію на період "невизначеності". Про це у понеділок, 25 березня, повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян у Facebook.

 

"У повідомленнях йдеться про нібито таємне прибуття до Києва "американського спецназу", що питання "Майдану 3.0" вже вирішено і не має сенсу служити, бо "за вас все уже порешали". Державна прикордонна служба України офіційно заявляє, що жоден американський, чи будь-який інший спецназ в Україну не прибував. Прикордонники перебувають на своїх робочих місцях та позиціях і сумлінно та спокійно виконують покладені на них народом України обов'язки", - написав він.

 

 

Слободян наголошує, що не варто піддаватися провокаціям та паніці.

 

"А у разі, якщо подібні смс приходять і вам на телефон - повідомляйте в компетентні правоохоронні органи. Думаю, джерела цих "повідомлень" будуть встановлені досить швидко", - додав він.

 

Помічник голови ДПСУ вважає, що все це пов'язано з намаганнями за допомогою маніпулятивних технологій впливати на хід виборчого процесу.

 

"Дуже часто у таких діях вбачаються інтереси третьої сторони. Мета останніх лише одна - дестабілізувати ситуацію в країні та дезорієнтувати окремі соціальні групи та суспільство в цілому", - зазначає він. 

 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що Росія готує силові провокації напередодні президентських виборів в Україні. 

схожі новини