Новини 2019-01-23 14:55

Німеччина призупинили участь у місії "Софія" в Середземному морі

Місія спрямована на боротьбу з контрабандою людей.

Німеччина оголосила, що призупиняє участь у морській місії Європейського Союзу "Софія", яка спрямована на боротьбу з контрабандою людей. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що після фрегата Augsburg у цій місії поки не братимуть участі інші німецькі військові кораблі.

 

Водночас у грудні минулого року ЄС продовжив роботу місії лише на три місяці. Продовжити місію на рік не вдалося через опір Італії. 

 

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель і канцлер Австрії Себастьян Курц оголосили про низку зусиль, спрямованих на боротьбу з нелегальною міграцією в Європу.  Меркель і Курц погодилися підтримали плани президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера щодо збільшення штату працівників прикордонного європейського агентства Frontex до 10 тисяч осіб до 2020 року.

 

Напередодні лідери ЄС на саміті в Брюсселі досягли домовленості щодо міграційної політики після понад десять годин переговрів та спроби Італії заблокувати рішення.  Зокрема, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться. Так, у цтаких  центрах визначатиметься, хто з мігрантів потребує політичного притулку, а хто  має бути депортований. Наразі не відомо, які країни погодились розмістити дані центри.

схожі новини