Новини 2018-04-17 10:52

Масові протести в Єревані. Близько 30 активістів доставлені в поліцію

Зазначається, що затримані намагалися блокувати рух автотранспорту.

У столиці Вірменії Єревані близько тридцяти учасників протестного руху проти кандидатури Сержа Саргсяна на пост прем'єра доставлені у відділення місцевої поліції.Про це повідомив лідер руху, депутат парламенту Вірменії Нікол Пашинян, пише "Інетрфакс".

 

"За нашими даними, в поліцію відвезли близько 30 осіб. Це нічого не змінює. Ми продовжуємо нашу тактику, хаотично пересуваємося і перекриваємо вулиці", - сказав Пашинян.

 

Раніше прес-секретар поліції Вірменії Ашот Агаронян повідомив, що кілька протестуючих доставлені у відділення поліції.

 

"Кілька людей доставлені у відділення поліції за підозрою в скоєнні адміністративних правопорушень", - зауважив він.

 

Наголошується, що учасники акції доставлені в поліцію з перехрестя вулиці Туманяна і проспекту Маштоца, поблизу будівлі Опери в центрі Єревана. Вони намагалися блокувати рух автотранспорту.

 

Так, прилеглий до площі Франції проспект Баграмяна, де розташована будівля парламенту Вірменії, наразі заблокований силами поліції, стягнута спецтехніка, зокрема, водомет і бронетехніка. У вівторок, 17 квітня,  у парламенті має пройти голосування з виборів прем'єр-міністра.

 

Нагадаємо, 16 квітня у столиці Вірменії Єревані внаслідок сутичок демонстрантів з поліцією постраждали 46 людей, 6 з яких правоохоронці. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я Вірменії.

 

Як повідомлялось, у столиці Вірменії Єревані проходять масові акції протесту проти висунення кандидатури екс-президента країни Сержа Сарґсяна  на посаду прем’єр-міністра, в ході яких сталися сутички активістів з правоохоронцями.

 

Раніше повідомлялося, що парламент Вірменії обрав Армена Сарґсяна наступним президентом країни.

 

Зазначалося, що Сарґсян є колишнім прем’єр-міністром Вірменії, а до голосування за його кандидатуру був послом у Великій Британії. Він є наступником Сержа Сарґсяна, який, за словами лідерів опозиції, може тепер стати прем’єр-міністром і продовжувати контролювати владу.

 

Після референдуму в грудні 2015 року Вірменія змінила форму правління з напівпрезидентської на парламентську республіку. Відтепер президент позбавлений права вето, на цю посаду терміном на сім років обирає парламент, а не загальнонаціональне голосування.

схожі новини