Новини 2018-01-15 12:43

Новинки української музики. Кліпи 2018 року

Тиждень.ua зібрав кліпи українських виконавців, які вже встигли вийти у новому році.

Група "Кімната Гретхен" 1 січня презентувала відео до пісні "Антидепресанти", співачка Руслана повернулась після понад 10-річної перерви та заспівала чудотворну молитву "Отче Наш", а етно-EDM гурт "GG ГуляйГород" осучаснив звучання "Колядки" та зняв до неї святковий кліп.

Тиждень.ua зробив добірку кліпів українських виконавців, які вийшли у 2018 році. Приємного перегляду!

 

JAZZFORACAT — "Ми Є!"

Вінницький акустичний дует Сергія Асафатова (вокал, гітара) та Дмитра Кошельника (кларнет) випустив кліп на пісню "Ми є!".

"Jazzforacat – це музика, яка спонукає почути свою душу. Це стенограма емоцій, почуттів і настроїв, ритмів та життя. Магічна суміш, що здатна проходити через свідомість людей. Це мова втілена у прекрасні звуки. Лірика, що стосується кожного, і закохує з перших акордів", – розповідають про свій гурт хлопці.

 

On I Ona — "Від ілюзій"

Група On I Ona презентувала у січні відео на свій перший україномовний трек "Від ілюзій". Про саму пісню учасниця гурту Альона Жигарєва каже:

"Від ілюзій - це пісня-відчуття, пісня-асоціація, і кожен слухач може почути в ній свою історію. Але головний її посил в тому, що ми часто плутаємося в своїх почуттях і приймаємо за дійсність те, що насправді є ілюзією. Приймаємо хворобливу прихильність за любов, наприклад, або тимчасові задоволення - за щастя. Ця пісня - посил до того, щоб розвіяти всі ці ілюзії і зуміти знайти справжнє і сьогодення. Адже коли ти знаходиш своє, все меркне на його тлі, як ілюзія".

 

 

Руслана — Чудотворна молитва "Отче Наш" (авторська версія)

Українська співачка Руслана після понад 10-річної перерви представила унікальний за своєю концепцією проект "Святе Різдво. Молитва Світла". До нього увійшла авторська версія чудотворної молитви "Отче наш", яку співачка написала у співпраці з видатним сучасним композитором Іваном Небесним. Зйомки відео, прем'єра якого відбулася 6 січня 2018 року, проходили в Софійському Соборі. 

"Українська молитва чудотворна. Ми знайшли прадавні духовні традиції української молитви. Це молитва на одній ноті, на одному подиху! Українська духовна музика неповторна. Це буде спроба потрапити до того канону, який існував майже 1000 років тому", — каже про свій проект Руслана.

 

GG ГуляйГород — "Колядка"

Етно-EDM гурт "GG ГуляйГород" осучаснив "Колядку" та зняв на неї святковий кліп. "Пустіть колядників у хату!" – закликають слухачів музиканти.

"З Новим роком та світлим Різдвом Христовим! Приміть у дарунок наше нове різдвяне видиво", – пишуть на сторінці гурту у Facebook.

 

 

Кімната Гретхен — "Антидепресанти"

У перший день 2018 року група "Кімната Гретхен" презентувала відео до пісні "Антидепресанти", яка вийшла ще у січні минулого року.

"Для тих, хто зміг дібратися до інтернету у цей важкий день, ми презентуємо кліп Антидепресанти! Запасайтеся тарілкою олів'є, приємного перегляду!", — бажають учасники гурту на свої сторінці у Facebook.

"Ця пісня дуже особиста, я б навіть сказав – інтимна. Але, впевнений, що [вона] позбавлена авторської саморефлексії і має бути зрозуміла кожному. Не знаю, чи вдалося нам позбутися шаблонності, яка притаманна більшості наших колег по сцені, коли справа стосується новорічно-різдвяного контенту… Зараз не той час, аби співати про мандарини і говорити шаблонними фразами. Якщо наш слухач впізнає себе і впіймає настрій пісні – наша мета буде досягнута. Це дуже чесна пісня про дух Різдва і конс'юмеризм, котрий заполонив свідомість мільйонів. Про химерну карнавалізацію реальності, що замінила собою віру у кристалізоване диво", — описав пісню Фронтмен гурту.

схожі новини