Новини 2017-11-07 18:12

Український мультик візьме участь одразу у двох міжнародних кінофестивалях

Прем'єра картини "Причина" відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі.

Короткометражний анімаційний фільм "Причинна", створений за мотивами поетичної балади Тараса Шевченка, відібрали до конкурсної програми 3-th Animation Marathon у Греції та на кінофестиваль Karama Human Rights Film Festival в Йорданії. Про це в вівторок, 7 листопада, повідомляє прес-служба Держкіно.

"Стрічка відібрана до конкурсної прогами 3-th Animation Marathon, що пройде з 9 по 12 листопада у Греції, та на кінофестиваль в Йорданії Karama Human Rights Film Festival, який пропагує захист прав людини і пройде з 5 по 10 грудня в місті Амман (Йорданія)", – йдеться в повідомленні.

За інформацією, режисером, автором сценарію та художником-постановником картини виступив Андрій Щербак. Продюсер стрічки – Геннадій Кофман.

За сюжетом, війна розділяє закоханих. Молода наречена, не витримавши розставання, втрачає розум і помирає. Молодий повертається живим і неушкодженим, але побачивши загибель коханої, розбивається на смерть. Та попри все, вони залишаються разом назавжди.

"Національна прем'єра картини відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі в рамках Національної конкурсної програми короткометражних фільмів.  "Причинна" була також представлена у рамках Національної конкурсної програми кінофестивалю "Молодість. Пролог", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що кінострічка вже отримала нагороду – Спеціальний приз журі на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів "КРОК". Згодом, 4 листопада "Причинна" здобула перемогу на фестивалі "Кіномаршрут" у міжнародній анімаційний програмі, ставши Найкращим анімаційним фільмом.

Крім того, фільм взяв участь у фестивалях Боснії і Герцеговини та Південної Кореї. А також був представлений на Українському стенді на кіноринку Mifa Market Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у м. Ансі (Франція).

Нагадаємо, 30 жовтня на VIII Варшавському фестивалі авіаційних фільмів “FlyFilmFestival” український документальний фільм “Повітряні захисники” зайняв перше місце.

схожі новини