Новини 2017-10-20 17:51

Фільм українського режисера покажуть на кінофестивалі в Бразилії

Драма є результатом співробітництва України та Австрії, її знімали у Кривому Розі та Відні.

Фільм Юрія Речинського "Січень – Березень" покажуть на 41-го Міжнародному кінофестивалі в Сан-Паулу (Бразилія), у конкурсній програмі "Нові режисери". Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Зазначається, що "Січень – Березень" (міжнародна назва "Ugly") це художній дебют режисера, відомого своїм документальним фільмом "Хворісукалюди".

Драма є результатом співробітництва України та Австрії, її знімали у Кривому Розі та Відні. У фільмі зіграли Марія Гофштеттер, Лариса Руснак, Валерій Бассель та Влад Троїцький.

Музику до фільму написав український композитор Антон Байбаков.

"Українським виробником фільму є компанія продюсера Максима Асадчого "Пронто Фільм" (що зараз працює над дитячим фентезі Анатолія Матешка «Фокстер & Макс»). З австрійського боку виробництвом фільму займалися Novotny Filmproduktion у співпраці з Ulrich Zeidl Filmproduktion. Фінансову підтримку надали Державне агентство України з питань кіно, Австрійський кіноінститут та телеканал ORF (Австрія)", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 2 жовтня українсько-італійський фільм "Ізі" отримав ґран-прі 35-го фестивалю Annecy Cinéma Italien, який відбувся у Франції. 

Крім того, три українських кінофільма висунуто на премію Американської академії кіномистецтва. 

схожі новини