Новини 2017-08-04 10:06

Екс-президента Франції Саркозі запідозрили в отриманні хабара від Катару - The Telegraph

Слідчі вважають, що Саркозі міг отримати гроші під час операції, в результаті якої катарський фонд придбав частку у французькому футбольному клубі ПСЖ.

Колишній президент Франції Ніколя Саркозі може стати фігурантом справи про перемогу заявки Катару на проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року. Про це повідомляє видання The Telegraph.

"Французькі слідчі з’ясовують можливе отримання колишнім президентом коштів від хабарів, що обговорювалися під час подачі заявки на проведення мундіалю в 2022 році", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що однією з таких угод могла бути продаж Катару клубу Paris Saint-Germain.

Також слідчі розбирають придбання інвестиційною компанією Qatari Diar однієї з французьких фірм, яка займається переробкою сміття.

Як стверджує джерело, Франція у 2010 році була одним з головних прихильників надання Катару права на проведення ЧС.

Зазначається, що у керівництва ФІФА є думка, що Саркозі забезпечив підтримку заявці Катару як з боку Франції, так і інших європейських країн, які брали участь у голосуванні.

Ніколя Саркозі вже проходить як підозрюваний у справі про незаконне фінансування його президентської кампанії у 2012 році.

Раніше повідомлялося, що колишній президент Франції Ніколя Саркозі постане перед судом у зв'язку зі звинуваченням у незаконному фінансуванні його невдалої передвиборної кампанії 2012 року.

схожі новини