Новини 2017-01-12 08:53

США розширили санкції проти КНДР

У список потрапили семеро високопоставлених чиновників у зв'язку з порушенням прав людини і цензурою.

Санкційний список проти Північної Кореї за рішенням Міністерства фінансів США поповнили ще сім високопоставлених чиновників. Про це повідомляє Reuters.

Санкції проти них були розширені у зв'язку з порушеннями прав людини і цензурою.

"Північнокорейський режим бере участь не тільки в серйозних порушеннях прав людини, але також реалізує жорстку політику цензури, щоб приховувати своє нелюдське і деспотичну поведінку", - заявив директор Відділу з контролю за іноземними активами Джон Сміт.

Держдеп США заявив, що введення санкцій співпало з виходом другої доповіді про порушення прав людини і цензуру в КНДР.

"Пхеньян продовжує здійснювати вбивства без вироку суду, насильницькі зникнення, довільні арешти і затримання, примусову праця, і тортури. Багато з цих порушень відбуваються в політичних таборах, де, за оцінками, знаходяться від 80 тис. до 120 тис. людей, в тому числі діти і члени сімей тих, хто зазнає переслідувань і цензури", - йдеться в заяві держдепартаменту.

Серед тих, хто потрапив під санкції - молодша сетра Кім Чен Ина Кім Е Чжон, а також заступник Трудової партії Кореї.

Також в "чорний" список увійшов міністр державної безпеки Кім Вон Хонг, який, як йдеться в повідомленні, "бере участь в тортурах і нелюдському поводженні з затриманими під час допитів у таборах для політв'язнів".

Як повідомлялося, Японія та Південна розширили односторонні санкції проти КНДР у відповідь на п'яте ядерне випробування у вересні 2016 року. Перед цим Радбез ООН одноголосно схвалив резолюцію про введення нових санкцій проти КНДР у зв'язку з п'ятим випробуванням ядерної зброї.

схожі новини