Новини 2015-05-19 22:37

Порошенко запевняє, що Україна відвела військову техніку від лінії розмежування

Про це він заявив під час телефонної розмови з прем’єром Великобританії Девідом Кемероном.

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна відвела військову техніку від лінії розмежування, що було підтверджено ОБСЄ. Про це він заявив під час телефонної розмови з прем’єром Великобританії Девідом Кемероном, інформує прес-служба глави держави.

"Президент наголосив, що Україна виконує Мінські домовленості, зокрема відвела військову техніку, що було підтверджено ОБСЄ", - йдеться у повідомленні.

Порошенко та Кемерон також скоординували позиції перед Самітом "Східного партнерства" у Ризі та домовились про двосторонню зустріч.

Порошенко підкреслив, що Україна очікує від Європейського Союзу більш чітких сигналів для запровадження безвізового режиму та визнання перспектив її європейського майбутнього.

Крім того, Порошенко привітав Кемерона з із переконливою перемогою Консервативної партії на виборах до Британського парламенту, що відбулись 7 травня.

Нагадаємо, 8 березня в штабі АТО заявили про завершення четвертого етапу відведення озброєння на Донбасі.

Крім того, 10 березня сили антитерористичної операції заявили, що виконали всі обов'язки щодо відведення важкого озброєння від лінії розмежування, передбачені мінськими домовленостями.

 

схожі новини