Новини 2014-02-28 10:50

У ЧФ РФ переконують, що їхні військові не причетні до блокування аеропорту в Севастополі

У прес -службі Чорноморського флоту спростували інформацію про участь російських військовослужбовців у блокуванні аеродрому Бельбек що знаходиться поруч з Севастополем.

"Жодні підрозділи Чорноморського флоту в район Бельбеку не висувались, і тим більше жодної участі в його блокуванні вони не брали", - підкреслив офіційний представник Чорноморського флоту.

"З урахуванням нестабільної обстановки, що складається навколо місць дислокації частин Чорноморського флоту в Криму, а також місць компактного проживання військовослужбовців та членів їх сімей, дійсно посилена їх охорона підрозділами антитерору зі складу Чорноморського флоту", - підкреслив представник Чорноморського флоту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що 27 лютого у Криму невідомі зайняли територію аеропортів "Сімферополь" та "Бельбек" (Севастополь).

Як повідомив глава МВС України Арсен Аваков сьогодні вночі аеропорт Бельбек був заблокований військовими підрозділами флоту РФ. Аеропорт не працює.

Водночас щодо аеропорту "Сімферополь", то за останньою інформацією Авакова, в будівлю аеропорту прибули на кількох вантажівках 119 військових з автоматичною зброєю в камуфляжі без розпізнавальних знаків, увійшли в будівлю аеропорту і розмістилися в приміщенні ресторану. Вони не приховують своєї приналежності до збройних сил Російської Федерації. 

Аваков розцінює ситуацію з блокуванням аеропортів у Криму як "збройне вторгнення і окупацію".

Наразі, невідомі озброєні люди продовжують "патрулювати" територію біля аеропорту «Сімферополь».