Новини 2014-02-28 10:33

В аеропорті Сімферополя продовжують перебувати озброєні невідомі

Невідомі озброєні люди продовжують патрулювати територію біля аеропорту «Сімферополь».

Разом з ними патрулюють і люди в камуфляжі, які прибули з Севастополя і називають себе «дружинниками».

Близько години тому один з військових КамАЗів, на якому приїхали загарбники з частиною цих людей, поїхав у невідомому напрямку. В даний час виїхав ще один КамАЗ.

Фото з Twitter Алексей Соломин

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що 27 лютого у Криму невідомі зайняли територію аеропортів "Сімферополь" та "Бельбек" (Севастополь).

Як повідомив глава МВС України Арсен Аваков сьогодні вночі аеропорт Бельбек був заблокований військовими підрозділами флоту РФ. Аеропорт не працює.

Водночас щодо аеропорту "Сімферополь", то за останньою інформацією Авакова, в будівлю аеропорту прибули на кількох вантажівках 119 військових з автоматичною зброєю в камуфляжі без розпізнавальних знаків, увійшли в будівлю аеропорту і розмістилися в приміщенні ресторану. Вони не приховують своєї приналежності до збройних сил Російської Федерації. 

Аваков розцінює ситуацію з блокуванням аеропортів у Криму як "збройне вторгнення і окупацію".

Нагадаємо, 27 лютого близько 5-ої ранку близько 60 невідомих зі зброєю захопили приміщення Верховної Ради Криму й Ради міністрів АРК у Сімферополі. Працівників звідти вивели.

Бойовики, що захопили будівлі, назвали себе "самообороною російськомовних громадян". Жодних вимог вони не висувають. Вони також відмовились від переговорів з главю уряду АРК Анатолієм Могильовим та представниками російського консульства, заявивши, що не уповноважені вести переговори.

Генеральна прокуратура почала кримінальне провадження за статтею "теракт" за фактом захоплення в Криму будівель Верховної Ради Криму і Ради міністрів автономії.

Того ж дня кримські депутати у приміщенні, де продовжують перебувати озброєні люди ухвалили рішення про недовіру Раді міністрів Криму й скорочення її повноважень. За підтримку відповідного рішення проголосували 55 з 64 кримських парламентарів.

На цьому ж засіданні парламент Криму прийняв постанови про проведення в Автономії республіканського (місцевого) референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень Автономної Республіки Крим. За це рішення проголосували 61 з 64 депутатів.

Точна кількість депутатів, які голосували за ці рішення, невідома.

схожі новини