Новини 2020-11-25 12:36

Степанов назвав умову запровадження тотального локдауну

Запровадження будь-яких обмежень ухвалюється урядом з огляду на епідемічні та економічні показники.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що тотальний локдаун можливий у разі стрімкого приросту добових випадків інфікування COVID-19. Про це Степанов заявив у в ефірі «Україна 24», передає УНІАН у середу, 25 листопада.

 

Зазначається, що запровадження будь-яких обмежень ухвалюється урядом з огляду на епідемічні та економічні показники: «Коли ми пропонуємо карантин, то є розрахунки Мінекономіки, чи можемо це витримати. Ми виходимо з цих речей і шукаємо баланс. Але можуть бути такі обставини, коли нам це доведеться зробити заради збереження життя», – заявив Степанов.

 

Міністр пояснив, що з точки зору епідеміології «найкращий метод – повне розірвання передачі хвороби на 3 тижні», і тоді, він переконаний, країна відчує якийсь ефект.

 

На запитання, кого насамперед зачепить локдаун, він відповів, що «хвороба не обирає».

 

«Цей карантин буде торкатися усіх без виключення, як це було навесні. Щодо відпрацювання – ми ж розуміємо, що такий жорсткий карантин завдасть удару економіці незалежно від того, коли його запроваджувати», – зазначив Степанов.

 

Нагадаємо, зараз в Україні триває карантин вихідного дня.

 

Як повідомлялося, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує запровадити двотижневий локдаун на новорічні свята та відмовитися на Різдво та Новий рік від масових заходів. 

схожі новини