Новини 2020-08-05 17:35

Лукашенко готовий до співпраці з Україною щодо затриманих "вагнерівців"

Також на білорусько-українському кордоні посилили кордон.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий до співпраці з Україною щодо затриманих бойовиків російської приватної військової компанії "Вагнера". Про це повідомляють на сайті президента Білорусі, як передає Укрінформ.

 

 

«Олександр Лукашенко своєю чергою зазначив, що правоохоронні органи співпрацюватимуть щодо цього питання в рамках підписаних з Росією і Україною міжнародних угод», - пишуть у повідомленні.

 

У повідомленні йдеться також про посилення прикордонного контролю на білорусько-українському кордоні та активізацію взаємодії між прикордонними відомствами.

 

Нагадаємо, 30 липня Білорусь звернулася до української сторони з проханням перевірити причетність затриманих бойовиків російської приватної військової компанії "Вагнера" до злочинів в Україні. 

 

 

Відомо, що понад 30 бойовиків іноземної приватної військової компанії, яких у ніч на 29 липня під Мінськом затримали працівники правоохоронних органів Білорусі, виявилися найманцями російської ПВК Вагнера.

 

 

Стверджується, що правоохоронці отримали інформацію про прибуття на територію Білорусі понад 200 бойовиків для дестабілізації ситуації у період виборчої кампанії. 

 

 

Заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони України Сергій Кривонос 29 липня заявив, що Київ може вимагати видачі уродженців України, яких затримали в Білорусі разом з іншими бойовиками ПВК Вагнер.

схожі новини