Новини 2020-04-01 17:43

"Плівки Єрмака". СБУ намагалася вручити повістку до суду Леросу, але він відмовився

Справа стосується Дениса Єрмака.

Народний депутат від “Слуги народу” Гео Лерос відмовився від повістки про виклик до суду як свідка від співробітників Служби безпеки України. Про це 1 квітня повідомляє СБУ у Facebook. 

 

Зазначається, що головне слідче управління СБ України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації для відео-фіксації зустрічей Дениса Єрмака, тобто злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України.

 

Гео Лерос оприлюднив відеоматеріали 29 березня на своїй сторінці у Facebook.

 

“Для встановлення об’єктивної істини та притягнення винних осіб до відповідальності, під час досудового слідства Головним слідчим управлінням СБ України народному депутату Гео Леросу та іншим особам направлено повістку про виклик на допит в якості свідка у кримінальному провадженні”, —  пишуть у повідомленні.

 

Співробітники СБ України прибули за місцем проживання Гео Лероса, однак він відмовився особисто отримати повістку про виклик та запропонував звернутися до його адвоката.

 

Додають, що досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

 

Нагадаємо, що 30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливого зловживання впливом за зверненням Лероса.

 

За заявою Андрія Єрмака ДБР порушило кримінальну справу за ознаками низки кримінальних правопорушень – зокрема, шахрайства; втручання у діяльність державного діяча, вчиненого особою з використанням свого службового становища; розголошення державної таємниці, що спричинило тяжкі наслідки; перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

схожі новини