Новини 2020-02-17 12:28

Звіт Кабміну надійшов до Ради

Спікер парламенту попросив комітети розглянути документ на засіданнях 19 лютого.

Звіт Кабміну надійшов до Верховної Ради. Про це сказав спікер парламенту Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради в понеділок, 17 лютого, передає «Укрінформ».

 

«Надійшов звіт уряду. Він найближчим часом з'явиться на сайті», - сказав спікер.

 

Як зазначається, він попросив парламентські комітети розглянути цей звіт на засіданнях у середу, 19 лютого, щоб Рада могла заслухати документ 21 лютого. Разумков також запропонував алгоритм роботи під час звіту: 20 хвилин - на виступ прем'єр-міністра, 40 хвилин - запитання і відповіді.

 

Також, він запропонував надати 10 хвилин для доповіді міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької та 20 хвилин для запитань.

 

«Я знаю, що наші колеги ще будуть звертатися з пропозицією заслухати міністра охорони здоров'я про ситуацію, пов'язану з коронавірусом. Тому якщо не буде заперечень, то надати ще до пів години часу замість «різного» для того, щоб заслухати міністра Скалецьку», - зазначив Разумков.

 

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила програму діяльності уряду на наступні п’ять років. Це документ, де перераховані політики уряду у сфері освіти, медицини, економіки, оборони, енергетики.

 

схожі новини