Новини 2019-09-19 16:01

Суд переніс засідання у справі Богдана проти журналістів «Схем»

Підготовче засідання відбудеться 1 жовтня.

Шевченківський районний суд Києва 19 вересня переніс підготовче засідання у справі щодо позову голови Офісу президента Андрія Богдана до журналістів програми розслідувань «Схеми: корупція в деталях» та Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це повідомило Радіо Свобода.

 

Зокрема, адвокат журналістів Радіо Свобода Анатолій Попов пояснив, що не всі сторони процесу отримали відзив на позовну заяву Богдана, який був поданий Наталією Седлецькою. У зв'язку із цим суддя Ірина Фролова ухвалила рішення відкласти підготовче засідання у справі до 1 жовтня о 15:00.

 

Як повідомляє портал, перед засіданням адвокати Андрія Богдана просили суд заборонити ГО «Міжнародна антикорупційна асамблея» вести трансляцію. «У судовому процесі можуть бути розповсюджені відомості про особисте життя позивача», – зазначив адвокат Петро Поздняков, який представляє інтереси Андрія Богдана в суді.

 

Головуюча суддя Ірина Фролова не задовольнила заперечення адвокатів, зазначивши, що процес буде відкритим і дозволила транслювати засідання.

 

«Інформація про його особисте життя в суді точно не буде розголошуватися, натомість йдеться про інформацію, що має значення для суспільства і тому була оприлюднена журналістами», – прокоментував заперечення представників позивача адвокат Радіо Свобода Анатолій Попов.

 

Як повідомлялося, глава Офісу президента Андрій Богдан у позові до журналістів програми "Схеми" та НСТУ просить спростувати інформацію про нібито перетин ним 11 разів білоруського кордону за 2018 — початок 2019 року та шість перетинів російського кордонів із 2014 року.

 

Нагадаємо, 22 серпня керівник Офісу президента України Андрій Богдан подав судовий позов до Шевченківського районного суду Києва проти журналістів-розслідувачів програми "Схеми". 

схожі новини