Новини 2019-09-12 12:53

У Бердянську пройдуть антитерористичні навчання СБУ

Зазначається, що навчання пройдуть в максимально наближених до реальних умов.

У місті Бердянську Запорізької області 13 і 14 вересня пройде планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання, із-за чого на окремих територіях можливе тимчасове введення особливого режиму. Про це повідомляє помічник начальника управління СБУ в Запорізькій області Сергій Левченко у Facebook.

 

Зокрема, за його словами, навчання пройдуть в максимально наближених до реальних умов.

 

"Протягом 13-14 вересня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Запорізькій області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Тренування відбудеться на території р. Бердянськ в умовах максимально наближених до реальних з використанням спецтехніки та озброєння", - написав він.

 

Своєю чергою, у навчаннях візьмуть участь підрозділи Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби, представники органів влади та місцевого самоврядування.

 

"Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове введення особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона руху людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів і т. д.", - попередив він.

 

Разом з тим,  жителів і гостей регіону закликали зберігати спокій у зв'язку із зосередженням у місті спецназівців і з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей, що належним чином реагувати на законні дії і вимоги правоохоронців.

 

Нагадаємо, що 12 вересня президент Володимир Зеленський призначив першого заступника голови СБУ.

схожі новини