Новини 17:57

СБУ викрила українок, які шпигували на користь терористів "ЛНР"

Наразі обом громадянкам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Контррозвідники Служби безпеки України припинили протиправну діяльність двох українських громадянок, які надавали терористам "ЛНР" розвіддані про підрозділи, задіяні в операції Об’єднаних сил. Про це у п'ятницю, 23 серпня, повідомляє прес-служба СБУ у Facebook.

 

"Встановлено і у ході досудового розслідування отримано докази, що мешканка підконтрольної українській владі території Луганщини збирала інформацію про сили та засоби українських силових структур і Збройних Сил, які здійснюють відсіч збройній агресії проти нашої країни. Отримані дані вона передавала іншій громадянці України – бойовику так званої 4 ОМСБр 2 АК "НМ" терористичної організації "ЛНР"", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, наразі обом громадянкам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

 

Матеріали справи передано до суду.

 

Нагадаємо, Служба безпеки України припинила у Сєвєродонецьку Луганської області діяльність інтернет-агітатора, який розповсюджував інформаційні матеріали антиукраїнського змісту через заборонені соціальні мережі “ВКонтакті” та “Одноклассники”. 

схожі новини